10 Mayıs 2022

Bella Hadid'in Cesur Tercihi Türk Tasarımcıya Ait

YAZI: SELEN KILIÇ

Moda dünyasının en önemli gecesi olan Met Gala’nın davet sonrası partisinde giyilenler de en az baloda giyilenler kadar dikkat çekiyor! Bu yıl Met Gala sonrası V.I.P üyelere özel kulüp Zero Bond'da düzenlenen partide kıyafet teması hakkında adeta sözleşilmiş gibiydi. “Ne kadar az, o kadar iyi” diyen ünlü isimler, iç giyimden ilham alarak yarattıkları stilleriyle dikkat çekti.

Bella Hadid parti için daha önce Lady Gaga, Madonna ve Rihanna gibi dünya yıldızlarını giydirmiş olan Türk tasarımcı Dilara Fındıkoğlu'ndan özel tasarım bir takım tercih etti. Galadaki Burberry imzalı Viktorya tarzı kıyafetinin devamı niteliğindeki iç çamaşırı takımı büyüleyici bir karmaşıklığa sahipti. El yapımı dantellerin ve fırfırların iç içe geçtiği görünümün yıldızı, korsesi ve göğsünü kapatan çiçek figürleri oldu. Tarzını tamamlayan inci küpeleri Prounis markasına ait olan Bella'nın stilistliğini ise Gabriella Karefa-Johnson üstlendi.

bella hadid

 

Henüz piyasada olmayan güneş gözlükleri, zincirli gümüş sütyeni, vazgeçilmezi olan oversize ceketi, siyah deri şortu ve kırmızı topuklularıyla Hailey Bieber, Met Gala’daki görünümündeki gibi baştan aşağı Saint Laurent’i tercih etti. Galadaki topuzundan parti için de vazgeçmeyen Hailey’nin göz kamaştıran kristalli ve monogram desenli sütyeninin fiyatı 3.390 dolar.

 

bella hadid

 

Çiçek motifli dantellerle süslenmiş tül üst ve etek takımının içine giydiği Miu Miu imzalı vintage tarzda iç çamaşırlarıyla Kendall Jenner, yazılı olmayan iç çamaşırı temasına uyan isimlerden oldu.

 

bella hadid

ETİKETLER: BELLA HADİD , MET GALA , HAİLEY BİEBER , KENDALL JENNER , MİU MİU , SAİNT LAURENT , EZGİ FINDIKOĞLU