11 Nisan 2017

Bella Hadid'den Pantolon Devrimi

EDİTÖR: ZEYNEP SEREN İLKAN

Bir ısınıp bir soğuyan kararsız havalar, her geçen gün giyinmeyi daha da zor hale getiriyor. Görünümler, kapıdan çıkana kadar yüz kere değişiyor, modlar düşüyor. Tam her şey tamam derken ayakkabı ve ceket sorunsalı baş gösteriyor. Çoğu zaman pijamaları giyip televizyon karşısında oturmak dışarı çıkmaktan daha çekici bir plana dönüşüyor.

Bella Hadid

Şu sıralar bu durum Bella Hadid için de pek farklı sayılmaz. Ne kadar çok kıyafeti ya da aksesuar seçeneği olduğundan bağımsız olarak Bella da artık her gün için farklı bir kombin yaratmakta güçlük çekiyor.

Bella Hadid

Sıradan bir skinny ya da mom jean ile yapacağı neredeyse tüm kombinasyonları tüketti. İspanyol paçalara ve ayağı bir lastikle çevreleyen füze pantolonlara yeterince şans verdi. Eşofman takımları vazgeçilmezi olsa da ne yazık ki her ortama uymuyor. Havalar ise hala etek, elbiseyi kaldıramayacak kadar düşük derecelerde seyrediyor. 

Bella Hadid

Bella da çareyi, pantolonlara takla attırmakta buluyor. Belinden zincir sarkan, bir düğme bir fermuar yerine beli iplerle sıkı sıkıya saran ya da tepeden aşağı çengelli iğnelerle bezeli tasarımlara başvuruyor. Pantolon giymeyi sıradanlıktan çıkarıp eğlenceli bir oyuna dönüştürüyor. Siz de sezonun hareketli pantolonlarına şans vererek geçiş mevsimini pantolon mevsimine dönüştürün.

Paça Hareketi

ETİKETLER: BELLA HADİD , ÜNLÜ STİLİ , TREND , PANTOLON