02 Ocak 2018

2018’in En Cool İkilisi: Kendall Jenner&Bella Hadid

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

18-01/02/bellahadid-1514893345.jpg

Fotoğraf: @bellahadid

Yeni nesil süpermodeller Kendall Jenner ve Bella Hadid, arkadaşları arasında verdikleri sofistike yılbaşı partisinde eklektik parti görünümleriyle sürpriz yaptılar. Bella Hadid’in evinde gerçekleşen havalı partide, Bella ve Kendall ışıltılı parti stili yerine karakterli stil duruşunu tercih ederek cool bir siluet çizdiler. 

Kendall'ın feminen ve maskülen stil kodları arasında gidip gelen stilinin başrolünde lacivert takımı vardı. Takımının içine giydiği göğüs altı dekolteli mini crop top'ı, Kendall’ın cool seksapalitesinin jokeri oldu. Popüler it-girl, Z jenerasyonunun stil obsesyonu olan bel çantasından partide bile vazgeçmedi.

18-01/02/bellahadid-1.jpg

Fotoğraf: @bellahadid

Bella Hadid ise Kendall’ın stil tavrının zıttı bir stil manifestosuyla karşımıza çıktı. Bol paça pantolonu, pencere detaylı saten büstiyeri, pırlantalı choker’ı ve yüksek at kuyruğuyla, adeta 90’ların favori kız grubu Spice Girls’ü modern bir çerçevede yorumladı.

Kendall ve Bella’nın stilleri birbirlerine soğuk ve sıcak kadar uzak olsa da, genç ikonlar ayakkabı tercihinde birleşti. Yılın son günü, 2017’ye damgasını vuran Sindirella ayakkabısını tercih eden süper ikili, şeffaf plastik ayakkabının neden sezonun yıldız aksesuarı olduğunu gösterdi. 

Eklektik stilleriyle 2017’ye cool bir şekilde veda eden Kendall ve Bella, böylece yıl başlamadan 2018'in en havalı ikilisi olduklarını kanıtlamış oldular. 

ETİKETLER: KENDALL JENNER , BELLA HADİD , ÜNLÜ STİLİ , YILBAŞI