24 Mayıs 2016

Stil Star: Zoë Kravitz'in İçgüdüsü

EDİTÖR: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

zoe kravitz

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Aktris Lisa Bonet ve rock efsanesi Lenny Kravitz’in kızı olmak, genetik bir piyangonun talihlisi olmakla neredeyse aynı şey, değil mi? Anne ve babasının stil mirasını New Yorklu tavrıyla harmanlayan Zoë Kravitz, son dönemin en çarpıcı ikonlarından. Aktris ve modellik kariyerinde basamakları hızla tırmanan Kravitz, trendler yerine içgüdülerini ön plana koyan giyinme alışkanlıklarıyla radarımızda.

zoe kravitz

Rol aldığı Divergent Series: Allegiant filminin New York prömiyerine bebek saçları ve örgüleriyle hareketlendirdiği dev bir topuzla

katılan yirmi yedi yaşındaki ikon, kalabalık aksesuarlarıyla iddialı stilinin altını çiziyor.

Cesur Transparan

73. Altın Küre Ödüllerinin after party’sine Alexander McQueen 2016 İlkbahar/ Yaz koleksiyonundan bu transparan ve püsküllü elbiseyle katılan Kravitz, cüretkar duruşuyla gecenin en iyi giyinenleri arasına girdi. Görünümünü zarif aksesuarlar ve yokmuş gibi bir makyajla tamamlayan model ve aktris, Hollywood’un açık ara en cesurlarından.

zoe kravitz

Fotoğraf: Rex Features

Denim Bağımlısı

Manhattan’da yaşayan Zoë Kravitz, henüz denim trendi yayılmamışken bu obsesyonuyla tanınıyordu. Alexander Wang çantası ve örgülerinin eşlik ettiği oversized jean ceket ve pantolon takımıyla günlük stiline sınıf atlatan Kravitz, “kendini saklamayan” görünümler konusunda uzman.

zoe kravitz

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 

 

ETİKETLER: ZOE KRAVİTZ , STİL STAR , SOKAK STİLİ