16 Mart 2022

Şıklığın Arkasındaki Rahatlık

DERLEYEN: PINAR TAHİRLER

birkenstock

Pandemi sonrası, moda dünyasında önemli değişimlerin yaşandığına şahit olduk. Rahatlığın ve konforun ön planda tutulduğu pandemi döneminde dünyaca ünlü markalar tasarımlarında yaptıkları değişikliklerde tüketicileri şıklaştırırken konfor alanlarından çıkmamalarını da sağlamayı amaçlıyor. İkonikleşen İspanyol tasarımcı Manolo Blahnik, tasarımlarındaki lükslüğü, rahatlığı ve ulaşılabilirliğiyle bilinen Birkenstock markasıyla harmanlayarak güçlerini birleştirdiğini açıkladı. Ortaya çıkan koleksiyon ise Birkenstock işbirlikleri arasında bugüne kadar görülen en göz alıcı koleksiyonlardan birisi olmayı başarıyor.

birkenstock

Monalo Blahnik tasarımlarının en klasik modellerinin mücevher tonlarını, zengin kadifeli versiyonlarını şimdi terliklerde görüyoruz. Koleksiyon, kadife fuşya ve mavinin yanı sıra siyah deriyi de içeren Birkenstock Arizona ve Boston modelinin üç stilinden oluşuyor. Topuklu ayakkabı modellerinde gördüğümüz klasik Monalo stili toka ve kristal süslemelerde karşımıza çıkıyor.

birkenstock

Birkenstock için Manolo Blahnik koleksiyonu 24 Mart'tan itibaren yalnızca Manolo Blahnik lokasyonlarında, web sitesinde ve dünya çapındaki diğer seçkin perakendecilerde satışa sunulacak. Bu, koleksiyonun ilk sürümü ise Haziran ayında daha fazla stille piyasaya sürülecek.

birkenstock

 

ETİKETLER: #TREND , MANOLO BLAHNİK , BİRKENSTOCK