20 Mayıs 2020

Pernille Teisbaek'in İlham Veren Düğünü

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Pernille TeisbaekFotoğraf: Instagram / @themisspopo

İskandinav influencer Pernille Teisbaek ve Philip Lotko'nun geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen muhteşem düğünleri, hiç kuşkusuz ki ilham veren her detayıyla hala hatrımızda! Vogue Wedding ilhamımız için, düğüne yakından baktık: 

Pernille TeisbaekFotoğraf: Instagram / @victoriahalbye

Düğün, 25 Ağustos 2017’de, Danimarka’nın Bornholm adasında gerçekleşmişti. Pernille adadan ‘Burası güneş adası, Danimarka'da başka hiçbir yerde olmadığı kadar güneşli günler var burada’ şeklinde bahsediyor. Konukların adaya düğünden bir gün önce geldiği ve haftasonu öğleden sonra mini golf turnuvasıyla başlayan eğlence, akşam yemeği ile devam etmiş. Mumlar ve beyaz kır çiçekleriyle çevrili bir avluda, Pernille ‘dresscode’ olarak da yine beyazı seçmiş.

Pernille TeisbaekFotoğraf: Instagram / @anoteonstyle

Düğün gününde uzun kollu, yüksek boyunlu, çarpıcı inci süslemesine sahip, 40'lardan esinlenilmiş bir Vera Wang gelinlik tercih eden İskandinav blogger'ın, duvak ve inci bezeli kemerde tercihi Gudnitz Couture olmuş. Manolo Blahnik tarafından özel olarak tasarlanan ve gelinliğin üzerindeki dantelden yapılan ayakkabılarını Pernille, ‘rüya Cindrella ayakkabısı’ olarak tarif ediyor. İnci temasını Celine küpeler ve Sophie Bille Brahe halhal ile devam ettiren Teisbaek, gelinliğiyle kontrast yaratmak için saçlarını ve makyajını doğal tutarak, zerafetini ön plana çıkarmış.

Pernille TeisbaekFotoğraf: Instagram / @pernilleteisbaek

Törenden sonra, yeni evli çift Pernille'nin nedimeleri tarafından süslenmiş bir Porsche Speedster ile otelden ayrılıyor… Düğünde çekilmiş fotoğraflara Pernille ve Lotko’nun yarattığı #lookdelotko2017 hashtag’inden ulaşabilirsiniz.

Pernille Teisbaek'in İlham Veren Düğün Albümü

ETİKETLER: PERNİLLE TEİSBAEK , LOOKDELOTKO2017 , DÜĞÜN , GELİNLİK , VOGUE WEDDİNG