11 Ocak 2020

Modern Zamanlarda Evde Misafir Ağırlama Sanatı

EDİTÖR: ZEYNEP SEREN İLKAN

FOTOĞRAF: BARBAROS CANGÜRGEL

DERLEYEN: İREM TANMAN

Partiler, davetler, kutlamalarla dolu dolu geçen oldukça hereketli bir ayın ardından nihayet evdeyiz! Kendimizle baş başa kalmak, ihtiyaç duyduğumuz dinginliğe ulaşmak ve huzur depolamak için fırsat bildiğimiz bu soğuk günlerde, zorunda kalmadıkça dışarı çıkmıyoruz. Organizasyonları dört duvar arasına taşıyıp arayı açmak istemediğimiz yakın arkadaşlarımızı ve aile bireylerini eve davet ediyoruz. Onları en güzel şekilde ağırlamak ve farklı bir misafirlik deneyimi yaşatmak için ise; yoğun yaşam temposunda unutulan kültürel ritüellerimizi çağdaş bir bakış açısıyla yorumlayıp ortaya koydukları özgün ürünlerle canlandıran markalardan yardım alıyoruz. İşte Etem Ruhi, Marsel ve Selamlique'tan, kolonya, lokum ve Türk kahvesine üç farklı yorum.

20-01/11/7f44b892-f7ab-4f1b-80a9-cffa1db32678.jpeg

Art direktör: İrem Tanman, Editör: Zeynep Seren İlkan, Fotoğraf: Barbaros Cangürgel

Etem Ruhi

Limon, bergamot ve mandalina kokularını çiçeksi ve odunsu notalarla buluşturarak klasik limon kolonyasına güncel bir yorum kazandıran Etem Ruhi Citrus Blend, zarif şişe tasarımı ve geçirgen seramik kapağıyla bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor.

 

 20-01/11/85ac37c1-b367-451b-a98f-c345279e9fbf.jpeg

Art direktör: İrem Tanman, Editör: Zeynep Seren İlkan, Fotoğraf: Barbaros Cangürgel

Ebru eseri için Demet Moğulkoç’a teşekkür ederiz.

Marsel

Urfa biberi, nar ekşisi, sumak gibi sürprizli içerikleriyle merak uyandıran yeni nesil lokum markası. Tamamen doğal malzemelerden meydana gelen ve rafine şeker içermeyen Marsel lokumları, tuzlu fıstık, bitter acı, baharatlı meyve ve tatlı ekşi olmak üzere dört farklı çeşite sahip.

 

20-01/11/112cfd07-d0a6-412a-a4b6-f3d780b7a36a.jpeg

Art direktör: İrem Tanman, Editör: Zeynep Seren İlkan, Fotoğraf: Barbaros Cangürgel

Selamlique

Güllü, damla sakızlı, tarçınlı, kakuleli, çikolatalı, klasik ve okkalı seçenekleriyle damak tadınıza en uygun türk kahvesini keşfetmenize ve bu ritüeli kişiselleştirebilmenize imkan tanıyan Selamlique, aynı çeşitliliği şekerlemelerinde de sunuyor. Türk kahveli delikasiden narlı lokuma, çikolatalı bademden beggar çikolatasına, kahve yanında servis edeceğiniz bu enfes tatlarla, seremoniyi daha da eşsiz kılın.

ETİKETLER: VOGUELİVİNG , KOLONYA , LOKUM , TÜRK KAHVESİ , ETEM RUHİ , MARSEL , SELAMLİQUE , VOGUEİNSTAGRAM