26 Ağustos 2019

Mango Yeni Koleksiyonuyla Samimi ve Doğal

DERLEYEN: İLKE BEYAZ

mango

Yaz aylarının sonuna yaklaştığımız bugünlerde yeni sezonun önde gelen tasarımları da görücüye çıkmaya başladı. İlhamını bohem tarz ve gezgin ruhtan alan Mango 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, dikkat çeken desenler ve renk paletleriyle heyecan dorukta. 'Shared Moments' kampanya fotoğraf ve video çekiminde özellikle tasarımların ruhunu yansıtan samimi ve doğal kareler yakalamaya dikkat eden marka, topluluk ruhunun altını çizerek ‘beraberlik’ mesajı veriyor.

Son yıllarda oldukça yükselen sürdürülebilir moda anlayışını benimseyen Mango, kadın koleksiyonunda saf yün, Tencel, geri dönüştürülmüş jorjet kumaş, organik koton ve sürdürülebilirlik özelliği olan Lyocell gibi ekolojik ya da geri dönüştürülmüş kumaşları bolca kullanıyor. Ekose desenlerine eşlik eden nötr tonlar, Hint çiçekleriyle süslenen retro elbiseler, romantik bluzların tamamlayıcısı pilili geniş pantolonlar ve uzun botlar 70’lerin nostaljik tarzına gönderme yapar nitelikte.

Pilili eteklere en çok oversize kazaklar yakışırken, sonbahar rüzgarlarında uçuşan elbiselerinizin üzerine giyeceğiniz bir ceketle stilinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

 

1. Bohem Ruh 

bohem                         

2. Sonbahar Rüzgarı
bohem

3. Şehre Dönüş

     bohem

ETİKETLER: MANGO , 2019 TREND