07 Kasım 2018

Fantasy Bra, Bu Yıl Elsa Hosk ile Göz Kamaştıracak!

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Elsa HoskFotoğraf: Instagram/@hoskelsa

Victoria's Secret Fashion Show, zorlu bir rekabet sürecine sahip değil. Tabii kızların, her sene üç farklı kategori için yarıştığını saymazsak. Gösteriyi kimin açacağı, Swarosvki bezeli kıyafetle kimin yürüyeceği ve ihtişamlı Fantasy Bra’yı kimin giyeceği konusu, yıllardır herkes için merak edilen bir unsur olmuştur.

Dünyaca ünlü markanın defile açılışını Taylor Hill’in yapacağını duyurmasının ardından, milyon dolarlık Fantasy Bra’yı kimin giyeceği de belli oldu. 2011 yılından bu yana marka için yürüyen Elsa Hosk, bu yılki fantazi sütyeni giyecek şanslı melek oldu.

Fotoğraf: Instagram/@hoskelsaFotoğraf: Instagram/@hoskelsa

"Bu fantezi sütyen gerçekten inanılmaz! Kariyerimde gördüğüm en güzel fantazi sütyenlerden biri ve bu benim kişisel tarzımla çok uyumlu. Aslında çok sade ama göz alıcı. 90'lar siluetine sahip ve hepsi elmas,ki bu benim için mükemmel bir şey’’ dedi.

Bu yılki fantezi sütyen, Swarovski tarafından tasarlandı ve 21.000 elmastan oluşuyor. 1 milyon dolar değerinde olan bu parça için 4 zanaatkar toplam 930 saat çalıştı. İsveçli model, Perşembe günü gerçekleşecek gösteride Christopher Kane imzası taşıyan Swarovski mücevherler takacak. Ayrıca 29 Kasım’da ilk kez, fantezi sütyenin 250 dolarlık bir sürümü satın alınabilecek.

2018 Victoria's Secret Şovunun En Yeni Modelleriyle Tanışın!

ETİKETLER: ELSA HOSK , FANTASY BRA , VİCTORİA'S SECRET