21 Nisan 2017

Doğanın Etkisine Kapılma Vakti

YAZI: SEDEN MESTAN

Avustralyalı giyim markası Forever New, sokak modasını lüks detaylarla harmanladığı yeni koleksiyonuyla ilkbaharı karşılıyor. Mevsimin canlı renklerini ve çiçeklere bürünen doğayı kendine ilham alan bu yeni koleksiyon, sokak stilinin rahat kesimlerini odağına alsa da pilise, dantel ve tül detayların hakim olduğu parçalarla sofistike bir görünüm yaratmayı da başarıyor. Baharın hafifliği şehri teslim alırken koleksiyondaki aksesuarların ışıltısına kapılmanın tam vakti.

Azın Gücü

forever new

“Az, çoktur” mottosunun peşinden gidenler için mini siyah elbise apayrı bir yere sahip. Sadece gece stilinde değil, spor-şık görünümler için de fonksiyonel çözümler sunan bu rahat parçayı, bahar aylarında açık renk aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Çiçekler Arasında

forever new

Floral desenler, her bahar olduğu gibi bu sezon koleksiyonlarının da favorisi. Saten elbiselere ve fırfırlı kollara baharı getiren çiçek detayları tüm stillere kolayca uyum sağlıyor. Spor görünümleri lüks detaylarla buluşturmayı sevenler ise çiçeklerin romantizmini, bomber ceketler ve ışıltılı aksesuarlarla tamamlıyor.

 

Harekete Devam

forever new

Fırfırların dinamizmi sezona hareket katmaya kararlı. Eteklere ve kollara yerleşen bu hareketli detay, elbise modelleri için de  sofistike bir duruş getiriyor. Kırmızının gücü altında ayrıcalıklı bir görünüme bürünen fırfırlar, lüks dokunuşlarla günlük stile sınıf atlatıyor.

Omuzlar Serbest

forever new

Kışın ağırlığını omuzlardan atmanın vakti geldi. Havaların ısınmasıyla birlikte özel bir kesimle sergilenen omuzlar gömleklerin, trikoların ve elbiselerin üzerinden kendini gösteriyor. Denimin başrolde olduğu gündüz stillerinde sıkça göreceğimiz omzu açık parçaları bahar esintilerine karşı korumak için kaliteli bir örgü kazak edinmekte fayda var.

Pudra Hafifliği

forever new

Mevsimin bahara dönmesiyle birlikte pembenin uçuk tonları, gardıropları hafifletiyor. Bol kesim parçaların gece stilinde de kendine genişçe yer edindiği bu sezonda aksesuarlar kilit role sahip. Güneşin cömertçe kendini göstermesine aldanmadan, bir ceketle stilinizi tamamlamak en iyisi.

 

ETİKETLER: FOREVER NEW