03 Aralık 2015

Blogger Ufuk Onur Tapan'ın Trending Listesi

Nicethingsforniceboys bloguyla tanıdığımız Ufuk modanın daima içinde ancak trendleri kendi zevkine göre yorumluyor. Yurtdışında yaşayan Ufuk’un İstanbul’daki vazgeçilmezlerini ve kendi trendlerini dinledik.

ufuk onur tapan

Modanın ve şehirdeki yeniliklerin en iyi takipçilerinden biri blogger Ufuk Onur Tapan. Londra’da yaşayan Ufuk İstanbul’a aşık. Buraya her geldiğinde otelde kalmak yerine arkadaşlarında kalmayı tercih ediyor. Çok sevdiği bir arkadaşının evinde sohbet ettiğimiz Ufuk’un trend listesinde oyuncaklar ve onlardan ilham almak var. Evdeki oyuncak köşesi onun vazgeçilmezlerinden. Ufuk’un bir başka olmazsa olmazı daima boynunda taşıdığı “charm”ları. Her birinin ayrı bir hikayesi ve uğuru olduğuna inanıyor. İstanbul’un en sevdiği yanı ise boğaz. Her geldiğinde mutlaka tekneyle boğazda bir tekne turu yapmaya çalışıyor.

Moda Ufuk’un hayatında önemli bir yere sahip. MUDO’da bu sezon başlayan değişimin o da farkına varmış. Çok uzun zamandır takip ettiği Giray Sepin’in Mudo Collection Erkek koleksiyonu için tasarladığı “Giray Sepin X Mudo Collection” özel koleksiyonundan en sevdiği parçaları hemen gardırobuna eklemiş. Detaylarında tarihten izler taşıyan koleksiyonun kesim ve kalıpları hem rahat hem de modern. Ufuk’un trend listesine üst sıradan giren parçalar ise bu sweatshirt ve pantolon.

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: #MUDOTRENDİNG , MUDO , MUDO COLLECTİON , UFUK ONUR TAPAN