06 Kasım 2015

Blogger Billur Saatçi'nin Trending Listesi

15-11/06/billur4.png

Her sezon belirlenen yeni trendlerle birlikte kişisel beğenilerimizi de güncelliyoruz. Hepimize göre trending olan konular farklı. Biz de Blogger Billur Saatçi’nin bu sezondaki favorilerini merak ettik ve onunla yaptığımız kısa sohbette bunları kendinden dinledik.

Billur’un kahvesi, evine sık sık aldığı çiçekler ve milföy pastası trending listesinin başında yer alıyor. Bu sezon başındaysa bu listeye MUDO Collection kadın koleksiyonundan özel bir parça eklenmiş. Sonbahar/Kış 2015-16 koleksiyonundan Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde başlayan ve MUDO’daki büyük değişimin bir parçası olan mint deri biker ceket. Ceket, Saraçoğlu’nun MUDO Collection kadın koleksiyonu için hazırladığı dört ana temadan Style Matters’a ait. 

Billur Saatçi, kendini sıkı bir trend takipçisi olarak tanımlamıyor. Kıyafetleriyle uzun ilişkiler kurmayı sevdiğini söyleyen Billur, Style Matters koleksiyonuna ait deri ceketi de bu yüzden seçmiş ve zamansız bir parça olduğu için, #MUDOtrending listesine eklemiş. Billur’un seçtiği ceket, MUDO’da bu sezonla beraber başlayan değişimin de altını çiziyor.

Gamze Saraçoğlu yönetiminde ulaşılabilir ve zamansız parçalar, enerjik, feminen ve güncel bir yorumla hazırlanmış. Style Matters koleksiyonuysa, gardıropların temelini oluşturan temel parçalardan oluşuyor. Billur Saatçi gibi, giysileriyle uzun ilişkiler kurmayı sevenler için ideal seçenekler sunuyor. Koleksiyondaki her parçayı farklı şekillerde kombinlemek ve kişisel yorumlar katmak mümkün. Bu sezona #MUDOdadegisimbaşladı sloganıyla çıkan MUDO, bunu vitrin tasarımından güncellenen kalıplarına kadar her alanda hissetiriyor. Böylece #trending listelerinde #MUDOtrending olarak ayrı bir yer edinmeyi başarıyor. 

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: MUDO , #MUDOTRENDİNG , MUDO COLLECTİON , BİLLUR SAATÇİ , TREND