16 Kasım 2015

Blogger Billur Saatçi'nin 2. Trending Listesi

Blogger Billur Saatçi, daha önce listesinin bir kısmını paylaşmıştı bizlerle. Sohbetin devamında, bu sezondan olduğu kadar her daim vazgeçilmezi haline gelen diğer trend konuları dinledik. Billur Saatçi, İstanbullular için son dönemin yükselen trendi olan Maçka Parkı’nı çok eskiden beri keşfetmiş. Haftasonları koşu için geldiği parkın yanı sıra yine her daim trending’im dediği fotoğraf çekmek de favorilerinden. Listede ayrıca onun için büyük bir ilham kaynağı olan kitaplar var.

Billur Saatçi

Billur Saatçi’nin bu sezona ait listesinin başında ayrıca Hande Çokrak’ın MAID IN LOVE X MUDO FTS64’e ait kamuflaj ceketi de geliyor. Normalde kamuflajdan pek hoşlanmadığını söyleyen Billur, bu cekette desenin renklerle kazandığı enerji dolu yorumu çok beğenmiş. Spor kesim ceketin canlı renklerini, yine aynı koleksiyondan skinny bir pantolon ve basic bir tişört ile dengelemeyi tercih eden Billur, böylece günlük temposuna uygun bir tarz yakalamış.

Ceket, genç tasarımcı Hande Çokrak’ın Maid In Love markası ile Mudo FTS64’ün ikinci işbirliği olan kapsül koleksiyona ait. Mudo’nun bu sezondaki büyük değişiminin de bir parçası.

“Born to be wild” başlıklı kapsül koleksiyon 21. YY kadınlarının asi, güçlü  ve çılgın duruşundan esinleniyor. Çift taraflı laminasyon kumaşlar üzerinde ateş grafikler, kalpler içinden çıkan el ve yumruk illüstrasyonları dikkat çekiyor. Rahat giyilebilir kalıplar ve unisex parçalarsa ön planda. Siz de #MUDOtrending parçanızı bu koleksiyondan seçebilirsiniz.

 Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: MUDO , #MUDOTRENDİNG , MUDO FTS64 , BİLLUR SAATÇİ