24 Haziran 2020

Anne Laure Mais'nin İlham Veren Düğünü

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

 Vogue Wedding

Fransız it-girl Anne Laure ve uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Edouard Moreau, 1 Eylül'de Fransa, Chapelle de L'harbe'de hayatlarını birleştirdiler. Tek bir günle sınırlı kalmayan ve her detayıyla ilham veren törenin en özel anlarını Vogue Wedding ilhamımız için yakıdan baktık: 

Vogue Wedding

Doğayla iç içe, rustik atmosferiyle öne çıkan düğün, yaz ve bahar aylarında evlenmeyi düşünenler için doğru ilham kaynağı. Gelin buketinden, yemek masasına, mekan seçimlerinden, gelinliğe kadar, birkaç bölümden oluşan düğün seremonisi, sıcak ve samimi olduğu kadar keyifli de...

Vogue Wedding

Bordeaux'un batısındaki şapelde gerçekleşen ilk törende İspanyol moda evi Pronovias'a ait bir gelinlik giymeyi tercih eden Anne Laure, saten midi elbisesi ve Louis Vuitton muleleriyle Parizyen tavrını pekiştirdi. Zarif ve sade tavrından klise düğününde de vazgeçmeyen Adenorah, etkileyici Miu Miu ayakkabıları, vintage Cartier takıları, Stone Paris alyansı ve Fransız florist Mar de chez Gaztelur tarafından tasarlanan gelin buketiyle süslediği Wednesday Atelier gelinliğiyle kusursuz bir görünüm sergiledi. 

Vogue Wedding

Düğüne ait daha fazla fotoğrafa #mrmmemoreau hashtag’inden ulaşabilirsiniz.

Anne Laure Mais'nin İlham Veren Düğün Albümü

ETİKETLER: DÜĞÜN , VOGUEWEDDİNG , GELİNLİK , VOGUE WEDDİNG , ANNE LAURE MAİS