10 Haziran 2020

Alexandra Carl'ın İlham Veren Düğünü

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Alexandra Carl

Londra merkezli Rika Magazin'de moda editörü ve danışmanı olarak görev yapan Alexandra Carl ve yönetmen sevgilisi Jacob John Harmer,  Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da evlendiler. Kopenhag'ın kuzeyinde bulunan Hellerup Kirke'de gerçekleşen törene Vogue Wedding ilhamımız için yakından baktık:

Alexandra Carl

Bu özel günlerinde sadece en yakınlarının yanlarında olduğu sade ve klasik bir kilise töreniyle hayatlarını birleştiren ikili; küçük bir tören ile dünya evine girmek isteyenler için doğru ilham kaynağı! Davetiyeden, yemek masasına, düğün pastasından, gelinliğe kadar minimal detayların hakim olduğu tören, samimi, sıcak ve oldukça keyifli bir atmosfere sahip.

Alexandra Carl

Bu özel günü iki farklı kıyafet ile geçiren Alexandra Carl'ın ilk tercihi, Racil marka bir beyaz suit. Herkesin düğün günü giymeye cesaret edemeyeceği son derece maskülen bir parçayla güne başlayan Instagramın en cool kadınlarından olan Carl, Instagramdaki kimliğiyle örtüşen, maskülen tavrını düğününde de açık ediyor. Gelinliğinde, beyaz suitinin aksine, üzerine tam oturan derin göğüs dekolteli Self Portrait imzalı feminen bir tasarım tercih eden Alexandra, her iki parçayla da göz kamaştırıyor.

Düğünde çekilmiş fotoğraflara #jalex2018 hashtag’inden ulaşabilirsiniz.

Alexandra Carl'ın İlham Veren Düğün Albümü

 

ETİKETLER: VOGUE WEDDİNG , DÜĞÜN , ALEXANDRA CARL , GELİNLİK