20 Aralık 2015

2015'in En İyi Vogue Türkiye Instagram'ları

DERLEYEN: ZEYNEP SEREN İLKAN

Kendall Jenner'ın like rekoru kıran paylaşımı ve Donatella Versace'nin kendi hesabını açışıyla moda dünyasında hareketli bir yıl geçiren Instagram'ın, Vogue Türkiye yansıması. Huzurlarınızda en hit konu başlıkları ve en çok beğeni toplayan fotoğraflarıyla Vogue Türkiye Instagram hesabı. 

Takeover

Bu yıl, bir gün boyunca Vogue Türkiye Instagram hesabını ele geçiren isimler arasında Negin Mirsalehi, Kristina Bazan, Seda Domaniç, Konca Aykan ve Zeynep Üner vardı.

 

Yakın Arkadaşlar

BFF'lerini Bad Blood klibinde buluşturan Taylor Swift'ten moda dünyasına sıçrayan yakın arkadaşlık trendi, bu yıl Vogue Türkiye Instagram hesabını da ele geçirdi.

 

İyi ki doğdun #TaylorSwift! Bugün 26. yaşını kutlayan Grammy ödüllü müzisyene dair bilmedikleriniz, vogue.com.tr'de.

Vogue Türkiye (@vogueturkiye) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Victoria's Secret

Kadroya dahil olan ve saf dışı kalan melekleri, büyüleyici şovları, saç ve güzellik sırları ile modanın gündemini belirleyen Victoria's Secret 2015, Vogue Türkiye için de Instagram'ın en hit hashtag'lerinden biriydi.

 

Güzellik Evrimi

Vogue Türkiye, bu yıl da ünlülerin cesur güzellik değişimlerine tanıklık etti.

 

Sokak Stili Avı

Yıl boyunca sokakların stil kahramanlarının izinden giden Vogue Türkiye, en karakterli görünümleri takipçileriyle paylaştı.

 

Kulis notları, sokak stili avı ve dahası. #Couture haftasının perde arkası, vogue.com.tr'nin Instagram takibinde. #regram @chiaraferragni

Vogue Türkiye (@vogueturkiye) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Ayakkabı

Ayakkabılar, bu yıl da Vogue Türkiye Instagram hesabının en çok ilgi gören aksesuarı oldu.

 

Parlak yüzeylerin karşı konulmaz cazibesi, defilelerden gardıroplara geçiş yapıyor. Vogue.com.tr'de.

Vogue Türkiye (@vogueturkiye) tarafından paylaşılan bir video ()

 

Moda Haftaları

Vogue Türkiye, New York, Londra, Milano, Paris ve İstanbul moda haftalarından yaptığı anlık paylaşımlarla moda dünyasının nabzını tuttu.  

 

Kapak Çekimleri

Kasım ayında ilk defa bir Türk dergisine kapak olan modern ikon Lana Del Rey, fotoğraflarını Liz Collins'in, moda editörlüğünü Konca Aykan'ın yaptığı ''Sadece Lana'' çekimiyle Instagram'da da büyük beğeni topladı.

 

Çekim Arkası Videoları

2015 yılı boyunca birbirinden popüler isimlerle moda çekimlerine imza atan Vogue Türkiye, favori çekimlerinin merak edilen çekim arkası görüntülerini takipçileriyle paylaştı.

 

#FitnessFriday

Her cuma #fitnessfriday hashtag'iyle modellerin fitness yaparken çektikleri Instagram karelerini paylaşan Vogue Türkiye, takipçilerini spor yapmaya teşvik etti.

 

Hafta sonu için erken #fitness ilhamı, eski Victoria's Secret meleği #KarlieKloss'tan. #fitnessfriday #regram @karliekloss

Vogue Türkiye (@vogueturkiye) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

#VogueThrowback

Her Perşembe #voguethrowback hashtag'ine Vogue arşivinden bir kare ekleyen Vogue Türkiye Instagram hesabı, moda dünyasının popüler isimlerini feed'inize taşıdı.

 

#VogueGurme

En gurme atıştırmalıklar en fotojenik görünümleriyle bu yıl da #voguegurme hashtag'inde buluştu.

 

Instagram Takibi

Haftada bir farklı başlıklar altında, Vogue.com'da gerçekleşen Instagram Takibi, en renkli yansımalarıyla Vogue Türkiye Instagram hesabının da vazgeçilmezi oldu.

 

Tatil planı yapmadan takibe almanız gereken 10 Instagram hesabı, vogue.com.tr'de. #sicakdalga #repost @tuulavintage

Vogue Türkiye (@vogueturkiye) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

 

ETİKETLER: İNSTAGRAM , EN İYİLER , 2015TOPLİST