LIVING
LIVING

13 Ağustos 2021

Sanat ve Tarihle İç İçe Bir Konaklama Deneyimi

ina cunda art otel

Sanat, tarih ve şıklıkla iç içe mutluluğu yakalamanın mümkün olduğu bir yere gitmek ister misiniz? Asırlardır geçmiş medeniyetlerin beşiği Cunda Adası’nda bulunan İna Cunda Art Otel bunun için doğru destinasyon.

Hayatın hızlı temposundan sıyrılıp mutluluğa zaman ayırabileceğiniz İna Cunda Art Otel kolektif tasarımıyla misafirlerine eşsiz bir konaklama imkânı sunmakta. 11 odalı butik otel, hem yaşam sanatını aktive edecek oda isimleri hem de otel işletmecisi Fikret Hanım’ın yağlı boya tasarımlarıyla döşeli duvarları ile misafirlerini kucaklıyor. Eşsiz kahvaltısı, her köşesinde sanata dair barındırdığı detaylar ve rahatlatıcı ambiyansa sahip toplantı odalarıyla herkese bu huzurlu deneyimi sunmayı hedefliyor.

ina cunda art otel

Cunda’nın tarihi taş konakları arasında bulunan İna Art Otel de Cunda Ada’sı gibi eşsiz bir tarihe sahip. 1950-1970 yılları arasında zeytinyağı fabrikası olarak kullanılan ve Cunda’nın cici annesi İsmet Hanım tarafından torunlarına bırakılan bina, üç yıl süren restorasyon çalışmalarından sonra tüm samimiyeti, verdiği duygu ile sanat ve seyahat severlerin radarında.

ina cunda art otel

ETİKETLER: INA CUNDA ART OTEL , CUNDA