LIVING
LIVING

06 Temmuz 2022

Romantik Bir Kutlama

Radisson Hotel Bodrum

En özel gününüzde sunulan her hizmet kendinizi daha da özel hissetmenizi sağlıyor. Radisson Collection Hotel, Bodrum’un hizmet anlayışıyla da tüm etkinliklerinizde kişiselleştirilmiş hizmeti deneyimleyebilirsiniz. Özel günlerinizi planlarken her şeyi bir noktada tamamlamak ve her isteğinizi gerçekleştirmek de önemli bir ayrıcalık. Radisson Collection Hotel de çeşitli düğün paketleri sunarak, ihtiyaç duyabileceğiniz ve istediğiniz tüm hizmetlerle sizleri buluşturuyor. Ayrıca çiçek, dekorasyon, fotoğraf, ikram, müzik gibi de birçok konuda sizi en iyi şekilde yönlendiriyor.

Radisson Hotel Bodrum

Otelin özel havuz başı alanında ya da Termera Beach’in uçsuz bucaksız maviliklerine uzanan sahilinde romantik bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz. Her alanında farklı konsept sunan Radisson Collection Hotel, Bodrum’da gün batımında başlayacak karşılama kokteyli ve nikah töreninden sonra tamamen size ve misafirlerinize ayrılmış alanlarda düğün yemeği ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. 12 ay boyunca hizmet veren otel sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da özel günlerinizi kutlayabileceğiniz hizmeti sizlere sunuyor.

Radisson Hotel Bodrum

Aspat Koyu’nun nefes kesen manzarasına karşı konumlanan düğün süitinin geniş terasında bekarlığa veda partisi vererek ve isterseniz Sanitas SPA’nın VIP hamamında da sevdiklerinizle eğlenceli bir gelin hamamında kendinizi en özel gününüze hazırlayabilirsiniz. Düğün öncesinde de keyifli anlar geçirerek stres atmanız için hizmetler bulunuyor.

Bunların yanı sıra düğün sonrası otelde sakin ve keyifli anlar geçirmek isteyenler için de lezzet düşkünlerini mutlu edecek bir gastronomi yolculuğuna çıkartıyor. Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve İtalyan mutfağından seçkilerle BARronco ve dilerseniz eğlenebileceğiniz, dilerseniz sakin vakit geçirebileceğiniz sahil restoranı Cafe Haven’de gün boyu muhteşem lezzetlerle damak zevkinizi en üst seviyeye çıkartıyor.

Özel günlerinizi daha anlamlandıran ve doğal güzellikleri, Akdeniz mimarisi ve teknelerin demirleyebileceği keyifli küçük bir iç limanıyla Radisson Collection Hotel, Bodrum bambaşka bir deneyimle sizleri bekliyor. 

ETİKETLER: RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM