LIVING
LIVING

18 Şubat 2021

Ofisi Deniz Kıyısına Taşımak Mümkün

hillside beach club

Yazı keyifle karşılama hayali kurarken bitmeyen işlerimizi de yanımıza alarak deniz kıyısında bir masayı ofise çevirmek yeni dünyamız için oldukça normal. 

Uzun konaklama seçeceği sunan Hillside’ın bu sırada işlerini kesintiye uğratmadan yazın keyfini çıkarmak isteyenler için yeni bir uygulaması var; Home@Paradise. Hillside’ın iyi hissettiren atmosferinde en az 20 günlük konaklamalar için geçerli olan bu seçecekte işlerinizi tatil yaparken sorunsuz yürütebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm imkanlar da düşünülmüş. Premium Wi-Fi, rezervasyonla kullanılabilen özel toplantı odası, açık ve kapalı ortak çalışma alanları bu pakette yer alıyor. İş dışında kalan zamanlarda “iyi hissettirecek” diğer tüm detaylar zaten bildiğiniz Hillside ayrıcalıklarıyla sizinle. 

hillside beach club

Güne enerjik başlangıç 

Her sabah Silent Beach’de gerçekleştirilen yoga dersleri, her hafta PT ile kişiye özel egzersiz imkanı, 600 metrelik deniz parkurunda yüzme ve Fresh Start özel beslenme programı güne enerjik bir başlangıç yapmak isteyenler için Home@Paradise’ın sundukları arasında. 

Bunların yanı sıra her hafta Sanda Spa’da ferahlatıcı bir masaj ya da yüz bakımı Hillside’daki uzun konaklama seçeneğinin içinde yer alıyor. Ayrıca doğadaki özel rotalarda bisiklet ya da trekking turu veya gün batımı tekne turu da kendine ilham verecek bir ara planlayanlar için bire bir. Home@Paradise konaklaması boyunca dalıştan tenise, rüzgar sörfünden su kayağına yeni hobiler edinmek ya da farklı ilgi alanlarda gelişmek mümkün.

Küçükler de unutulmamış

Hillside’daki ev deneyimi Home@Paradise seçeneğinden çocukları ile yararlanmak isteyenler düşünülerek, küçük misafirler için de birbirinden renkli sanat aktiviteleri ve eğlence dolu etkinlikler tasarlanmış.

ETİKETLER: TATİL , UZAKTAN ÇALIŞMA , HİLLSİDE BEACH CLUB