LIVING
LIVING

21 Eylül 2021

Gizli Kalmış Bir Cennet

Dünyanın gizli kalmış cennetlerinden Hint Okyanusu’nda 5 yıldızlı lüks bir deneyim yaşamak isteyenler rotasını Constance Halaveli Maldives’e çeviriyor.  

constance

Hayatın koşuşturmasından uzak, muhteşem doğasıyla misafirlerine kişiselleştirilmiş hizmetler sunan Constance Halaveli Maldives’de lezziz yemekler, kumsalda sabah yürüyüşleri, gün doğumu yoga seansları ile her detayı düşünülmüş bir tatilin kapıları aralanıyor.

 

halaveli maldives

Su üzerine kurulmuş 57 villası, aileler için dizayn edilmiş 11 özel plajlı villası ile misafirlerini ağırlayan tesiste dünyanın farklı bölgelerinden lezzetlerin denenebileceği restoranlar da bulunuyor. Farklı tecrübeler yaşamak isteyen seyahatseverler ise otelin su altı dalışlarına katılarak balinalarla, köpek balıklarıyla ve Hint Okyanusu’nun, Constance Haleveli Maldives Otel ve Reefscapers derneği tarafından korunan, mercanlarıyla vakit geçirebilir. 

halaveli maldives

Hint Okyanusu’nun kristal berraklığındaki bir diğer büyülü destinasyon ise yine Constance Oteller’e ait Constance Moofushi. Misafirlerine huzurlu bir ortam sunarak deneyimlerle dolu bir inziva vaat eden Constance Moofushi dünyanın en güzel dalış noktalarından bir tanesi.

Constance Moofushi

Maldivler’in eşsiz doğası ile bütünleşebileceğiniz Constance Moofushi’de 32 dalış noktasından birinde Manta vatozlarını görmek, deniz uçağı ile mavi manzaranın keyfini çıkarmak veya Dhoni’deki lagünü keşfetmek doğa aktivitelerini severler için benzersiz bir deneyim sunuyor.

Constance Moofushi

Constance Moofushi Otel’in kum zemin üzerine kurulmuş Manta Restoran’ı basit ama lezzetli yemekler ile canlı bir mutfak deneyimi vaat ediyor. Odun ateşinde pişirilen çıtır pizzadan Maldiv spesiyallerine kadar her gün değişen temasıyla lezzet şöleni sunan restoran otelin odak noktasında. Alizee Restoran, Manta Bar ve Totem Bar da misafirlerin Constance Moofushi’de bekleyen diğer keyif noktaları.

Constance Moofushi

 

Constance otelleri Constance Halaveli Maldives ve Constance Moofushi, tatilin yanı sıra keyif, yeni deneyimler ve eşsiz anılar yaşamak isteyen keşif tutkunlarının radarına giriyor.

ETİKETLER: CONSTANCE HALAVELİ MALDİVES , CONSTANCE MOOFUSHİ