LIVING
LIVING

28 Ekim 2021

Doğaya Lüks Davet

bodrum loft

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da Cennet Koyu’na komşu bölgedeki Demirbükü Koyu’nda yer alan Bodrum Loft, Türkiye’den olduğu kadar yurtdışından da ilgi görmeye devam ediyor. Sonsuz mavilik ve zeytin ağaçlarının eşlik ettiği modern mimarisiyle adından sıkça söz ettiren Bodrum Loft, İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden Daily Mail’in hazırladığı Türkiye’nin En Çarpıcı 5 Oteli listesinde gösterildi.

 bodrum loft

Gazetenin yazarı Ashley Pearson tarafından kaleme alınan haberde Bodrum Loft hakkında, “Doğada lüks inziva. Bodrum'un tepelerinde, pırıl pırıl mavi Demirbükü Koyu'na bakan Bodrum Loft, villa konseptini kucaklayan eko-şık bir tatil beldesi olarak öne çıkıyor.” ifadeleri kullanıldı. Haberde Bodrum Loft, “Daha yavaş yaşam ritimlerine özlem duyan, modern, şık ortamlar, doğal güzellikler ve harika yemekler arayanlara ideal.” olarak sunulurken, Loft Elia, Papermoon ve Sunset Sushi Bar restoranlarının da Bodrum Loft’u öne çıkartan diğer özellikler olduğuna yer verildi.

 bodrum loft

Daily Mail haberinde “Bodrum Loft sonbahar için harika fikirler arasında. Beldenin özel konsiyerji, yerel lokantalar, seçkin butikler ve tarihi yerler dahil olmak üzere gizli mücevherleri ortaya çıkarmak için tatilcilerin hizmetinde. Ayrıca, özel tekne servisi veya özel yat kiralama yoluyla diğer plajlara ve seçkin plaj kulüplerine geziler düzenlemek de mümkün” denildi. Daily Mail’in Türkiye’nin En Çarpıcı 5 Oteli listesinde Bodrum Loft’un yanı sıra Kapadokya’da Argos in Cappadocia, Antalya’da Cornelia Diamond Resort, Fethiye’de Hillside Beach Club ve Bodrum’da da The Edition otelleri de yer aldı.

 bodrum loft

Bodrum Loft yaz başında yine İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden The Telegraph’ın Avrupa’nın En Yeni 25 Oteli listesinde İtalya, İspanya, Fransa otellerinin arasında Türkiye’den yer alan tek otel olmuştu. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından projelendirilen, Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın bir yatırımı olarak Akfen Turizm tarafından işletilen Bodrum Loft’da sosyal izolasyona imkân veren bağımsız ve mutfakları da içerisinde yer alan otel villaları kısa ve sezonluk kiralama seçenekleri ile sunuluyor.

ETİKETLER: BODRUM LOFT , TRAVEL , TATİL