24 Nisan 2021

Selena Gomez'in Platin Saç Dönüşümü

YAZI: EKİN KURBETÇİ

selena-gomez-beauty-hair-color

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kestane saçları ve karamel balyajlarıyla güzellik imzasını atan Selena Gomez, ters köşe saç rengiyle şaşırttı. Şubat ayında yaptığı bir canlı yayında tekrar sarışın olmayı düşündüğünü söyleyen Selena, bu dileğini hayata geçirmekte gecikmedi. En son 2017 yılında lob kesim saçlarıyla sarı rengi buluşturan güzel yıldız, bu kısa maceranın ardından koyu renk saçlarına hızlı bir dönüş yapmıştı.

selena-gomez-beauty-hair-color

Fotoğraf: @rarebeauty

Yaz ayları öncesinde, tam da sezona uygun bir dönüşüm geçiren Selena'nın yeni saç rengi, salonda geçen 8 saatin sonunda elde edilmiş. Yıldızın daimi saç artistleri Nikki Lee ve Riawna Capri, bu rengi Gomez'in cilt tonuna uygun olacak şekilde, soğuk ve sıcak tonların dengesini düşünerek seçmişler. Saç dipleri ise görünüme daha genç ve aykırı bir duruş vermek için doğal tonunda bırakılmış.

Bu güzellik hamlesi sarı saçları denemek isteyen, ancak sürekli dip rötuşu için güzellik salonunu ziyaret etmekten çekinenler için doğru bir tercih olabilir. Kontrast dipli sarı tonlar, saçlarınız uzarken size bakımsız görünmeden daha çok vakit kazandırabilir ve sarının klasik havasından sizi kurtarabilir. Sıcak yazın güzellik trendleri yavaş yavaş kendini gösterirken Billie Eilish'in ardından Selena Gomez'in yeni görünümünü de ilham listemize ekliyoruz!

Selena Gomez'in 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: SELENA GOMEZ , SARI SAÇ , ÜNLÜ SAÇI