13 Temmuz 2020

Saçlarda Güzellik Alarmı: Kontrast Tutamlar

YAZI: EKİN KURBETÇİ

dua-lipa-street-style-hair-celebrity

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Saç renginde kararsız kalanlara müjde! Koyu renk mi yoksa açık tonlar mı paradoksuna çözüm getiren kontrast saç görünümü, trend listelerinde hızla yükselişe geçiyor. Zıt kutuplu renklerin aykırı uyumundan güç alan bu saçlar farklı, cool ve dikkat çekici bir görünüm için birebir.

dua-lipa-street-style-hair-celebrity

Fotoğraf: @jennierubyjane

Bu saç trendini uygulamak içinse birden çok seçenek mevcut. İsterseniz Dua Lipa gibi ikinci tonu saçların alt kısmında bırakabilir ya da Fka Twigs gibi renkleri şeritler halinde görünümünüze harmanlayabilirsiniz. Henüz bu kadar radikal bir dönüşüme sıcak bakmıyorsanız Jennie'nin önlerde bıraktığı iki dekoratif tutam, trendin tadına bakmanızı sağlayabilir.

dua-lipa-street-style-hair-celebrity

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Çift fazlı bu saç modelinin oldukça kişiselleştirilerbilir olduğunu da belirtelim. Çünkü saçlarınızın rengini açtırdıktan sonra sizi sürekli yenileyebileceğiniz geniş bir renk yelpazesi bekliyor. Bu farklı tutamlar lob kesimden kurtarıcı at kuyruğuna bir çok klasik saç modeline de taze bir bakış açısı kazandırıyor. Yaz güzelliğinize dikkat çekici bir dokunuş için kontrast karakterli saç renklerine şans verin.

Sezonun En Trend 10 Saç Rengi

ETİKETLER: SAÇ TENDİ , SAÇ RENGİ , DUA LİPA , BLACKPİNK JENNİE