08 Haziran 2022

Lalisa Manobal'ın Yeni Saç Denklemi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

lalisa-manoban-bulgari-style-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @lalalalisa_m

Blackpink'in popüler üyelerinden Lalisa Manobal, sadece müziği ve stiliyle değil güzellik portreleriyle de ilham vermeye devam ediyor. Bulgari'nin marka elçisi olan genç yıldız, geçtiğimiz gün mücevher devinin Paris'teki Eden the Garden of Wonders isimli koleksiyonunun tanıtımına katıldı. Anne Hathaway ve Priyanka Chopra Jonas gibi isimlerle yan yana gelen Lisa, güneşin enerjisini görünümüne taşıyan sarı kombinasyonuyla büyüledi.

lalisa-manoban-bulgari-style-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @lalalalisa_m

Lisa'nın güzellik tercihleriyse her zamankinden bir tık farklıydı. Söz konusu saç ve makyaj olduğunda, genç şarkıcı ters köşe görünümlerin altından başarıyla kalkıyor. Alev kırmızısından griye uzanan geniş bir renk yelpazesinin yanında shag katlar ve Rapunzel tutamlar da Lisa'nın güzellik repertuarı içinde. Perçemler ve küt saçları görünümünün imzası haline getiren Lisa, bu etkinlik için yeni bir saç rengi ve modeliyle karşımıza çıkıyor.

lalisa-manoban-bulgari-style-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @lalalalisa_m

Bej platinle farklı bir ton deneyen Lisa, omuz hizasındaki kesimini düz bir fönle şekillendirmiş. Başarılı ismin vazgeçilmez perçemleriyse bu gece için yana taranmış. Genç ikonun görünümünü minimal ve taze bir makyaj tamamlamış. Lisa'yı perçemsiz gördüğümüz nadir anlardan birine sahne olan Bulgari etkinliği, yıldızın sade ve sofistike güzelliğiyle zenginleşiyor. Bulgari imzalı mücevherlerse Lisa'nın ışıltısına son dokunuşu yapıyor. Sansasyon yaratan müzik kariyerinden sonra yeni nesil stil ikonlarından biri haline gelen Lalisa Manobal, iddiasını güzellik kulvarında da sürdürüyor.

Lalisa Manobal'dan Perçem İlhamı

ETİKETLER: LALİSA MANOBAL , BLACKPİNK LİSA , ÜNLÜ SAÇI , PERÇEM , LOB KESİM