15 Ağustos 2018

Kylie Jenner’ın Son Güzellik Hamlesi: Platin Bob

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kylie-jenner-beauty-make-uhair-style-bob-cut-platinum-blonde

Fotoğraf: @kyliejenner

Kylie Jenner sosyal medyanın en popüler güzellik bukalemunu. Neon yeşil saçlardan jet siyah Rapunzel dalgalara her saç görünümünü deneyen güzellik ikonu, son günlerde bir saç rengine tutulmuş durumda. Günler süren doğum günü partisinde beğeniye sunduğu platin at kuyruğunun ardından bu renkte takılı kalan Kylie, şimdi de platin bob saçlarıyla karşımızda. 2017 Met Gala’da da kısa sarı saçları deneyen Kylie’nin yeni görünümünde bir sürpriz var. Saç bukalemunu ünvanını peruklara borçlu olan Kylie Jenner, bu kez tam anlamıyla sarışın. Çünkü saçları peruk değil gerçek!

kylie-jenner-beauty-make-uhair-style-bob-cut-platinum-blonde

Fotoğraf: @andrewfitzsimons

Instagram’da paylaştığı yeni görünümünün ardından bir hayranının sorduğu ‘Bu kendi saçın mı?’ sorusuna pozitif cevap veren Kylie, uzun zamandır değiştirmediği saç rengini yenilediğini böylelikle tüm takipçilerine duyurdu. Sezonun en hit kısa saç kesimlerinden grafik bobla da saç modelini tazeleyen genç yıldız, radikal değişimiyle güzellik gündemimize damga vurdu.

kylie-jenner-beauty-make-uhair-style-bob-cut-platinum-blonde

Fotoğraf: @kyliejenner

Cesur bir kararla yenilediği saçlarını kahve tonlarda bronz ışıltılı bir makyajla tamamlayan Kylie, dolgularına veda ettikten sonra dudak büyütücü makyaj hilelerine geri dönmüş. Dudaklarını çerçeveleyerek efsanevi Lip Kit’lerine ilham veren makyajını tekrar yaratan Kylie Jenner, cesur dönüşümü ve ikonik güzellik adımlarıyla yine ve yeniden ilham kaynağımız oluyor!

Sezonun En Hit 7 Kısa Saç Kesimi

ETİKETLER: KYLİE JENNER , ÜNLÜ SAÇI , SARI SAÇ , KISA SAÇ