08 Ocak 2019

Kris Jenner'ın Saç Modeli İlhamı Kızları Kim ve Kendall'dan

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 kris-jenner-kendall-jenner-hair-updo-bangs-instagram

Fotoğraf: @krisjenner

Kris Jenner, imza kısa saçlarını pek değiştirmese de arada maceraya atılmaktan hoşlanıyor. Bir dönem kızı Kim Kardashian'dan esinlenip saçlarını platin sarısına dönüştüren Kris bu kez radarına Kendall'ı da aldı.

19-01/08/kimkardashian_42898625_282063612422069_6003718121322665428_n-1546965113.jpg

Fotoğraf: @kimkardashian

Kris Jenner'ın yüksek topuzu Kim kardashian'ın ekim ayında uyguladığı saç modeliyle oldukça benzer. Momager lakaplı televizyon yıldızının instagramdan paylaştığı son görünümü akıllara 'Yine Kim Kardashian'dan mı esinlendi?' sorusunu getirse de tahminler bir diğer kardeşte daha yoğunlaşıyor. Kim, tüm kızkardeşler tarafından anne Kris'in favorisi olarak görülse de bu saç modelinin akla getirdiği bir diğer isim Kendall Jenner.kris-jenner-kendall-jenner-hair-updo-bangs-instagram

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kris Jenner'ın yalancı perçemli bu topuzunun fikir patenti Kendall Jenner'dan başkasında değil. Topuz altından çıkartarak öne doğru şekillendirdiği saçlarıyla perçem ilüzyonu yaratıp, dağınık topuzlara imza atan ve bu görünümü güzellik sırlarından biri haline getiren Kendall, annesi Kris Jenner'a ilham veriyor. Yüz hatlarıyla da annesinin kopyası olan süpermodeli Kris'in bu son saç dönüşümünden sonra annesinden ayırt etmek neredeyse imkansız! Pratik, etkileyici ve havalı olan bu saç modelini siz de güzellik ikonlarımız Jenner klanı gibi portföyünüze eklemeyi unutmayın!

Topla Çık: Ünlülerden Favori 20 Pratik Topuz

ETİKETLER: ÜNLÜ SAÇI , TOPUZ , SAÇ MODELİ , KRİS JENNER , KENDALL JENNER