04 Kasım 2019

Kim Kardashian'ın Saçlarının Ardındaki Sır

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-hair-style-street

Fotoğraf: Splash News

Ünlüleri kamera karşısında heykelsi, soğuk kanlı, her an fotoğraflanmaya hazır ve kusursuz görmeye alışkınız. Peki bu görünümün perde arkasında aslında çok farklı şeylerin yaşandığını söylesek?!

Geçtiğimiz gün Hollywood'da karşımıza çıkan Kim Kardashian, basic t-shirt'ü ile kombinlediği deri pantolonu, Yeezy ayakkabıları ve Tom Ford gözlükleriyle her zamanki stil kodlarından ödün vermemişti. Görünümünü nude bir makyaj ve uzun, parlak katlı saçlarla tamamlayan Kim'in kameralara verdiği kareler gayet cool ve güzeldi. Bu pozların kamera arkasındaki durum ise Kim Kardashian'ın saç stilisti Chris Appleton tarafından paylaşılan bir video ile ortaya çıktı.

Görünen o ki evden çıkarken kötü bir saç gününe denk geldiğini düşünen Kim, fitness merkezinin otoparkında Chris'e S.O.S sinyalleri vermiş. Acil durum çağrısı karşısında Kim'i yalnız bırakmayan Chris fitness merkezinden ödünç aldığı kağıt makasıyla Kim Kardashian'ın saçlarını otoparkta şekillendirmiş. Ve Voila! Kim Kardashian'ın katlıi hareketli saçları birkaç dakika içinde ortaya çıkmış. Devamını zaten biliyorsunuz, Kim Kardashian poker yüzüyle sanki 'böyle uyanmış' gibi karşımızda!

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , UZUN SAÇ , ÜNLÜ SAÇI