12 Eylül 2019

Kim Kardashian'ın Saçları Şimdi Daha Kısa

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-beauty-celebrity-hair-new-york-fashion-week-bob-cut

Fotoğraf: Splash News

Lob saçlarıyla sezonun en gözde güzellik portrelerini yansıtan Kim Kardashian, trendlere yön vermeye devam ediyor. Orta boy saç kesimi, içe fönü ve yarım at kuyruğuyla yazın en popüler saç görünümüne ve favori değişimlerinden birine imza atan Kim, şimdi de daha kısa ve jet bitişli saçlarıyla karşınızda.

kim-kardashian-beauty-celebrity-hair-new-york-fashion-week-bob-cut

Fotoğraf: Splash News

Kim Kardashian için tam anlamıyla bir saç bukalemunu diyebiliriz. Rapunzel saçlardan platin sarı renk yelpazesine birçok farklı görünümü deneyen Kim, uzun süredir gönlünü kısa saçlara kaptırmıştı. Lob saçları uzunca bir süre kullanan ikonik yıldız bu boya ismini altın harflerle yazdırdıktan sonra şimdi de bob saçları odağına aldı.

Arkadaşı Serena Williams'ın New York Moda Haftası kapsamında gerçekleşen şovuna katılan Kim, ön sıradaki yerini yeni saç modeliyle aldı. Uzun ve küt bitişli bob saçlarını ayna parlaklığında bir ışıltı ve yine içe kıvrımlı fönüyle şekillendiren Kim Kardashian sonbahar saç trendlerinin sinyallerini veriyor. Eğer kısa saçların çekim alanına katılmaya niyetiniz varsa ilham panonuza Kim'in bu saç modelini şimdiden ekleyin.

 

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , ÜNLÜ SAÇI , KISA SAÇ , BOB SAÇ KESİMİ