14 Şubat 2019

Khloe Kardashian’ın Kısa Saç Obsesyonu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

khloe-kardashian-hair-blonde-long-lob-cut-short-beauty-mkae-up-instagram

Fotoğraf: @khloekardashian

Volümlü, uzun ve bukleli saçlar geçmiş dönemlerde Kardashian’ların gözdesiyken reality show yıldızı kardeşler artık daha modern, ferah ve net kesimleri tercih ediyorlar. Kim Kardashian dönem dönem XL saçların çekim alanına girse de kısa, jet kesiminden vazgeçmiyor. Keza lob saçlar da Kendall’ın güzellik imzaları arasında. Kylie Jenner da yakın zamanda çene hizasında bob kesimiyle bu kısa saç furyasına kendi bakış açısını katmışken sıra ister istemez Khloe’ye geldi. 

Uzun sarı balyajlı saçlarını sezonun hitlerinden buz sarısına çeviren ünlü güzel, bu radikal değişimin ardından sarı saçı modernize eden lob kesime gönlünü kaptırmıştı. Ancak kısa saç Khloe'de obsesyon haline gelmiş olacak ki yıldızın saçları gittikçe yerden yükseliyor.

khloe-kardashian-hair-blonde-long-lob-cut-short-beauty-mkae-up-instagram

Fotoğraf: @khloekardashian

Geçtiğimiz gün instagramdan paylaştığı fotoğrafıyla bob saçlarını beğeniye sunan ve yine saçını kısaltan Koko’nun gönderi başlığı da manidar: ‘Kısa saçların bağımlısı oldum.’ diye durumu özetliyor Khloe. Ferah sarı ve jet bitişli kısacık kestirdiği küt saçlarıyla Khloe Kardashian haftanın saç ilhamları arasına girmeyi başarıyor!

Ünlülerden Soğuk Kışın Favori 5 Kısa Saç Trendi

ETİKETLER: KHLOE KARDASHİAN , KISA SAÇ , BOB KESİM , ÜNLÜ SAÇI