11 Nisan 2022

Jennie Kim'in Merak Uyandıran Saç Rengi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

blackpink-jennie-kim-chanel-hair-makeup-beauty-fashion

Fotoğraf: @jennierubyjane

Blackpink üyelerinin her yeni güzellik hamlesi radarımıza takılmakta gecikmiyor. Grubun 4 popüler üyesi de, söz konusu saç ve makyaj olduğunda, cesur ve yenilikçi görünümleri kusursuz bir şekilde taşıyor. Kontrast tutam trendini başlanan ve Kill This Love teklileri için platin saçlara merhaba diyen Jennie, genelde espresso tonlu saçlarından ödün vermiyor. İşte bu yüzden, güzel yıldız saç renginde bir değişiklik yaptığında konu biraz daha heyecan verici olabiliyor.

blackpink-jennie-kim-chanel-hair-makeup-beauty-fashion

Fotoğraf: @jennierubyjane

Dün yaptığı paylaşımla ters köşe saç rengini beğeniye sunan genç şarkıcı, sezonun yükselen trendlerine kayıtsız kalamamış. Popüler saç rengi listesini domine eden sıcak yansımalar, Jennie'nin yeni güzellik portresinin de odak noktasında. İlham kaynağı olarak 5. Güç filminde Milla Jovovich'in oynadığı ikonik karakter Leeloo'yu alan Jennie, turuncu-strawberry blonde saçlara merhaba demiş.

K-Pop dünyasında radikal imaj dönüşümleri yeni bir çıkışın habercisi olarak görülüyor. Bu nedenle Jennie'nin güzellik imzası olan koyu renk saçlarından vazgeçmesi de oldukça merak uyandırıcı. Son olarak Lovesick Girls teklileri ve uzun zamandır beklenen albümleriyle 2020'nin Ekim ayında karşımıza çıkan, ardından Lisa ve Rosé'nin solo kariyerleriyle hayranlarını yalnız bırakmayan Blackpink için yaklaşan geri dönüşün sinyalleri verildi mi? Bu sorunun cevabını heyecanla bekliyoruz!

Sezonun Yükselen 10 Saç Rengi Trendi

ETİKETLER: JENNİE KİM , BLACKPİNK , SAÇ RENGİ , SAÇ TRENDİ