29 Ağustos 2018

Harper Beckham’ın Kısa Saç İlhamı Annesi Victoria Beckham’dan

YAZI: EKİN KURBETÇİ

victoria-beckham-harper-beckham-hair-cut-beauty-bob-style-celebrity

Fotoğraf: @victoriabeckham

Hem stil hem de güzellik ikonlarından biri olan, eski Spice Girls üyesi, tasarımcı ve iş kadını Victoria Beckham’ın kızı 7 yaşındaki Harper, annesinin yolundan emin adımlarla ilerliyor. Son günlerde 'Spice Girls: The Movie’yi hayranlıkla seyreden küçük yıldız, annesi Posh Spice’dan esinlenen güzellik hamlesiyle karşımızda.

victoria-beckham-harper-beckham-hair-cut-beauty-bob-style-celebrity

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Uzun saçlarını genelde iki örgü şeklinde kullanan Harper’ın radikal değişimi Victoria Beckham’ın Instagram gönderisi ile karşımıza çıktı. Victoria,  saçlarını bob kesime teslim eden Harper’ın fotoğrafını #howchic hashtag’i ile takipçileriyle paylaştı. Çene hizasında biten bu dağınık bob, ne bize ne de Beckham ailesine yabancı. Bu kısa saç kesimi, Victoria Beckham’ın Spice Girls günlerinden beri imzası olan ve Posh Spice ile özdeşleşerek ‘Pob’ adı verilen bir model.

victoria-beckham-harper-beckham-hair-cut-beauty-bob-style-celebrity

Fotoğraf: @victoriabeckham

Victoria Beckham’ın çarpıcılığı hiç geçmeyen bu saç kesimi, kızı Harper’ın yeni ve şık yorumuyla tekrar hayatımıza giriyor. Instagram’da da oldukça beğeni alan bu görünüm, takipçiler tarafından ‘Mini Posh Spice’ olarak adlandırıldı bile. Harper, Pob’u yeniden yorumlayarak kendine ait bir Hob modeli yaratmış. Bakalım önümüzdeki günlerde yenilenen sezonla, Victoria Beckham’ın küçük kızı Harper, saç modeli trendlerine yön verecek mi.

ETİKETLER: KISA SAÇ , BOB KESİM , VİCTORİA BECKHAM , HARPER BECKHAM