01 Mart 2022

Gigi Hadid'den Yeni Bir Sarı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gigi-hadid-versace-redhair-beauty

Fotoğraf: Go Runway

Yaklaşık 1 yıl önce Versace 2022 Sonbahar/Kış defilesinin açılışını kızıl saçlarıyla yapan Gigi Hadid, sene boyunca bu rengin farklı versiyonlarına şans verdi. Koyu kızıl, çilek kızılı, şarap kırmızısı derken bu renk neredeyse genç modelin güzellik imzaları arasına girmişti.

gigi-hadid-versace-redhair-beauty

Fotoğraf: @donatella_versace

Kızıl saçlı bir Gigi Hadid'e gözlerimiz tamamen alışmışken, başarılı model ters köşe yaptı. Geçtiğimiz Kasım ayında eski güzellik portresine merhaba diyen Gigi Hadid bu kez daha sıcak ve canlı bir sarı tonuyla karşımıza çıktı. 

gigi-hadid-versace-redhair-beauty

Fotoğraf: Go Runway

Bu göz alıcı sarının ardından da, moda haftaları Gigi'nin en yeni saç rengine ev sahipliği yaptı. Süpermodelin son görünümü, Hollywood platinini Gigi'nin doğal saç rengiyle buluşturuyor. Saçın üst kısımlarına uygulanan ombre geçiş, koyu ve doğal tonla platin sarıyı harmanlıyor. Bu uygulamanın yeri oldukça stratejik. Diplere yakın tutulan ombre, saç rengini sarının dominantlığından uzaklaştırmazken modelin görünümüne daha naturel ve çabasız bir hava katıyor. Siz de daha yoğun sarıları daha doğal bir yorumla ele almak isterseniz, Gigi Hadid'in yeni saç görünümünden ilham alabilirsiniz.

Platinden Bronde'a Sarının En Popüler 40 Tonu

ETİKETLER: GİGİ HADİD , SAÇ RENGİ , SARI SAÇ , SAÇ DÖNÜŞÜMÜ