14 Mayıs 2018

Cannes'ın Favori Saç Trendi: Dağınık Topuz

YAZI: EKİN KURBETÇİ

hailey-bldwin-annes-red-carpet-beauty-high-bun-messy

Hailey Baldwin, Fotoğraf: @haileybaldwin

Yıldızlar geçidi niteliğindeki Cannes Film Festivali, ihtişamlı kırmızı halı stilleriyle birlikte ünlülerin güzellik tercihleriyle de dikkat çekiyor. Cesur makyaj görünümlerinin yanında kırmızı halı güzelliğinin imzalarından biri de saçlar. Davetlerin olmazsa olmazı Hollywood dalgalarından yeni 'It' parçamız saç klipslerine birçok farklı detayla güzelliklerini tamamlayan yıldızların tercihleri arasında öne çıkan bir saç modeli var: Dağınık topuz.

hailey-bldwin-annes-red-carpet-beauty-high-bun-messy

Amber Heard, Fotoğraf: Getty Images Turkey

Özellikle burgu detayıyla öne çıkan topuzlar bu seneki kırmızı halının olmazsa olmazlarından. Ağır tuvaletlerin havasını yumuşatan ve yıldızların güzelliğine umursaz bir tavır katan dağınık ve yüksek topuz Cannes'ın güzellik favorilerine ilk sıradan giriş yapıyor. 

hailey-bldwin-annes-red-carpet-beauty-high-bun-messy

Julianne Moore, Fotoğraf: Getty Images Turkey

Meghan Markle'ın 'Royal' kuralları yıkan dağınık topuzundan sonra güzellik odağına tekrar giren bu saç toplama şekli, Cannes kırmızı halısının da sürpriz hitlerinden. Güzellik denklemini eşitlemeye yarayan dağınık topuzlar, davetlerde joker bir saç modeli arayanlara pratik ve sofistike bir çözüm sunuyor. Hailey Baldwin'i ton-sür-ton ve romantik kombininden Amber Heard'ün ultra hacimli saçlarına, ünlülerin sessiz ittifakı dağınık topuzlardan ilham alın.

2018 Cannes: Kırmızı Halının Dikkat Çeken Saç ve Makyajları

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , STELLA MAXWELL , 2018CANNES , DAĞINIK TOPUZ , ÜNLÜ SAÇI