01 Kasım 2019

Avukat ve Sarışın: Kim Kardashian

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-blonde-halloween-beauty-instagram

Fotoğraf: @kimkardashian

İster sevin, ister nefret edin ama kabul edin, Kim Kardashian'ın ondan beklenmeyen biraz hazır cevap ve biraz da esprili bir kişiliği var. İkonik ismin son cadılar bayramı kostümü de bu tezimizi doğrular nitelikte. Avukat olmak istediğini açıkladıktan ve hukuk fakültesine başladıktan sonra negatif tepkilerle karşılaşan Kim, boyundan büyük işlere kalkıştığını söyleyenlere derslerindeki başarısıyla yanıt verirken aynı zamanda bu seneki Halloween görünümüyle de gönderme yapıyor.

Legally Blonde filminde Harvard Üniversitesi hukuk bölümüne kabul edilen ve üniversitenin klasik öğrenci profilinden oldukça farklı olan Elle Woods kılığına giren başarılı yıldız, belli ki kendisini filmin baş karakteriyle özdeşleştirmiş. Klişe ve banal 'Aptal Sarışın' algısını kırıp başarılı bir avukat olan Elle Woods, adeta Kim Kardashian'ın beyaz perdeye yansıması.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Kim Kardashian West (@kimkardashian)'in paylaştığı bir gönderi ()

Her sene olduğu gibi bu sene de Kim Kardashian rolünün hakkını tam anlamıyla veriyor. Bu görünüm için kendini sarı saçların çekim alanına kaptıran Kim'e bej sarı tonlar bizce oldukça yakışmış. Pembe elbisesi, pembe gözlüğü ve canlı tonlardaki makyajıyla adeta bir Barbie bebeğe dönüşen Kim, 'hater'lara ders verirken iddialı stil ve güzellik kodlarından da ödün vermiyor. Sık sık radikal bir değişime gittiği güzellik portresi ve eğlenceli instagram gönderileriyle Kim Kardashian'ı takip etmekten büyük zevk alıyoruz!

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , SARI SAÇ , ÜNLÜ SAÇI , HALLOWEEN