03 Kasım 2014

Cesur ve Etkileyici

Braun Kreatif Direktörü ve dünyaca ünlü saç stilisti Sascha Breuer bu pratik ürünlerle Burcu’nun saçlarında mucizeler yarattı.

Braun’un yeni akıllı sensör teknolojiye sahip saç kurutucusu SensoDryer’la ve yeni seyahat serisi Style&Go ile evde pratik stiller yaratmanın yollarını Burcu Esmersoy’un saçlarında gösteren Sascha Breuer’la çekim günü sabahın erken saatlerinde buluştuk. Burcu’yu farklı kadınlara dönüştürmeye karar veren Sascha, fotoğrafçımız Emre Güven ve moda editörümüz Naz Bileydi’yle bu farklı stiller üzerinden geçtikten sonra işe koyuldu. Braun ürünlerinin yardımıyla ve Sascha’nın profesyonel dokunuşlarıyla Burcu Esmersoy hem Brigitte Bardot’nun iddialı saçlarına hem de doğal ve hacimli dalgalara sahip oldu.

 
 
Sascha dünyaca ünlü bir saç stilisti. Birçok dergi çekimi ve reklam filminde imzası bulunan Breuer Anne Hathaway, Cameron Diaz, Sienna Miller, Naomi Campbell gibi ünlülerle çalışıyor. Ona göre bu yeni ürünler güzelliğin olmazsa olmazları. Burcu Esmersoy’un saçlarında farklı saç stilleri yaratırken; “Yeni Braun SensoDryer, profesyonellerin uzmanlığını ve şekillendirme becerisini kullanıcının ellerine veriyor…” diyor. 
 
 
BRAUN SENSODRYER
Cesur saç stillerini evde uygulamak imkansız gibi görünse de doğruyardımcılarla bu mümkün. En önemli nokta,saçların doğru kurutulması. Dünyanın 1 numaralı Sensocare saç şekillendirici grubunun en premium ve sofistike üyesi yeni Braun SensoDryer, üstün akıllı sensör teknolojisi ve sıradan saç kurutucuların rakip olamadığı profesyonel performansını birleştirerek ev rahatlığında profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Isıyı dakikada 600 kez ölçen dahili bir termo sensörüyle ısıyı anında optimum düzeye saçınızı fazla kurutmadan getirerek, her kurutmada parlak ve sağlıklı görünen saçlar sunuyor. Yenilikçi IONTEC teknolojisi ile saçlara ekstra parlaklık kazandıran ve elektriklenmeyen saçlar elde edilebiliyor. Ayrıca 5 kat daha uzun ömürlü AC motor ve fan sistemi, kızıl ötesi ısıtma sistemi, stili sabitlemek için ekstra soğuk şok özelliği ve ekstra hassas şekillendirme aksesuarlarına da sahip.
 
Braun SensoDryer 229 TL 
Satın almak için tıklayın.
 
 
 
BRAUN STYLE&GO SERİSİ
Braun Style&Go kurutucu ve mini düzleştirici nerede olursanız olun mükemmel şekillendirme sonuçlar sağlayan, Braun'un en küçük ve en hafif taşınabilir serisi. İyonik teknolojisiyle hızlı ve pürüzsüz bir şekillendirme sunan saç kurutucusu ve seramik kaplama plakalarıyla saçınızı koruyan mini şekillendiriciden oluşan seriyi dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz voltaj özellikleriyle saçınızı istediğiniz yerde, istediğiniz sıklıkta şekillendirebilirsiniz.
 
Braun Style&Go Saç Kurutucu 99.90 TL
Satın almak için tıklayın.
 
 
 
Style&Go Mini Düzleştirici 99.90 TL
Satın almak icin tıklayın.
 
 
 
 
Daha fazla bilgi için tıklayın.
 

İlgili Başlıklar