EN VOGUE
EN VOGUE

21 Şubat 2017

Londra’nın Cool Kızları: Kendall Jenner ve Bella Hadid

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Bella Hadid, Kendall Jenner

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Londra Moda Haftası kapanışa hazırlanırken, ikonik partileriyle ışıklar tüm gece sürüyor. Moda haftalarında podyumun kraliçeleri modeller, büyülü sahneyi terk ettiklerinde ya defilede ön sıra yıldızı olarak görüntüleniyorlar ya da after-party’lerde yorgunluk atıp eğlenirken. Genç süper modeller Kendall Jenner ve Bella Hadid, sırayla iki moda ritüelini de yıldız stilleriyle tamamladılar. Kült İngiliz markası Burberry, modanın genç ve dinamik isimlerini ön sırasında topladığı Sonbahar/Kış 2017-18 defilesini, gecenin son ışıklarına kadar süren bir partiyle devam ettirdi.

Bella Hadid, Kendall Jenner

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Love Magazine için kamera karşısına değil arkasına geçen Kendall Jenner, fotoğrafçılık deneyimini kutlarken,  Burberry ile birlikte çılgın partiye de ev sahipliği yaptı. Hari Nef, Lily Donaldson, Jourdan Dunn, Lottie Moss, Winnie Harlow, Adwoa Aboah gibi moda dünyasının ilham veren isimlerinin Londra’nın cool gece hayatında toplandıkları partide, yakın arkadaşlar Bella-Kendall karanlık sonrası ışıldayan stilleri ve süpermodel albenileriyle partinin yıldızı oldu. Yakın modellerin parti sahnesinde tavrı, 90’ların ikonik süpermodelleri Kate Moss ve Naomi Campbell’in cool duruşunu hatırlattı.

Bella Hadid, Kendall Jenner

Bella Hadid en yakın arkadaşı Kendall Jenner'ın çılgın parti anlarını da Instagram hesabında paylaştı.

Fotoğraf: @bellahadid

Parti sahibi Jenner, mini-krem elbisesi üzerine giydiği kapüşonlu beyaz yünle dikkat çekerken, Bella arzu nesnesi olan siyah deriden vazgeçmedi. Siyah-beyaz stilleriyle uyum yakalayan modeller, güzellik konusunda bambaşka yollar izlediler. Kendall altın lastik tokasıyla sıkıca topladığı kısa saçlarını öldürücü kırmızı dudaklarıyla tamamlarken, Bella Hadid bu kez güzellik imzası sıkı topuzunu aldatmış ve yeni kestirdiği parlak saçlarını tek bir yana alarak özgür bırakmış. Son olarak geceye damgasını vuran fenomen ise Kendall Jenner’ın rapçi ruhunu yansıttığı altın kaplama dişi oldu.

ETİKETLER: KENDALL JENNER , BELLA HADİD , GÜZELLİK , TREND , PARTİ