METROPOL
METROPOL

29 Eylül 2021

Rihanna’dan Beklenmedik Albüm

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

rihanna,yeni albüm

@savagexfenty

24 Eylül’de gerçekleşen Savage x Fenty Vol.3 defilesi cesur tasarımların yanı sıra ünlü isimleriyle de konuşulmuştu. Rihanna’nın Instagram hesabı üzerinden “Hazır olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?” cümlesiyle yaptığı duyuru hakkını vermişti. Yoğun geçen moda serüveninin ardından ünlü şarkıcı benzer bir cümleyi yeni albümü için de kullandı.

Uzun süredir beklenen dokuzuncu albümü için harekete geçen şarkıcı “Duyacaklarınızı beklemiyor olacaksınız.” diyerek bizi başka bir sürprizle buluşturmaya hazırlanıyor. Yaptığı basın açıklamasında deneme yoluyla ilerlediğini belirten Rihanna, moda ve müziğe aynı şekilde yaklaştığını söyledi.

“Müzik tıpkı moda gibi, onunla oynayabilmelisiniz. Ben ne istiyorsam giyebilmeliyim; müziğe de bu şekilde yaklaşıyorum.”

Bu açıklamalara ek olarak yaratım sürecini eğlence olarak gördüğünü ifade ederken tamamen farklı bir albüm beklememiz gerektiğinin de altını çiziyor. Son dönemde gerek kişisel stili gerek moda markasıyla sunduğu değişiklikler düşünüldüğünde, Rihanna’nın dokuzuncu albümünü de bu listeye ekleyeceğiz gibi görünüyor.

ETİKETLER: RİHANNA , YENİ ALBÜM , MÜZİK