MODA
MODA

09 Aralık 2021

Muhteşem Güzellik

Güçlü bir duruş, dikkat çekici bir görünüm ve kendinden emin adımlar... Her kadının ayaklarını yere bastığında hissetmek istediği özgüveni sağlamak için yöntemleri farklı. Gülüşüyle, görünüşüyle ya da sade stilini mükemmel hale getiren aksesuarlarla... 

Gücün ve hazzın merkezinden sesleniyoruz. Mercedes Benz'in yeni CLS 2021 modelinin keskin ve dinamik tasarımının, Bee Goddess’ın tılsımlı mücevherleriyle buluşmasını Emre Güven'in gözünden Vogue ruhuyla izliyoruz. 

mercedes bee goddess

Kadınlara güç ve ilham olmak için “Senden bir adet var, sen limited edition bir cevhersin, kendi cevherini keşfet ve onun ışığı ile tüm dünyaya ışık saç!” diyen Bee Goddess, yeni sportif kasasıyla dikkat çeken, gösterişli ve iddialı görünümlü yeni CLS ile güçlü bir uyum sergiliyor.

Mercedes-Benz’in rüya otomobiller kategorisine giren Yeni CLS dört kapılı coupe modeli, yeni radyatör ızgarası ve tamponuyla ilk bakışta sportifliği ile göz dolduruyor. Dış görünüşün yanı sıra sportif performansıyla da sürücüyü etkileyen CLS, Türkiye’de 3 farklı motor seçeneği ile güçlü bir deneyim sunuyor. Güçlü motoru ve çekici donanım paketiyle CLS 53 4MATIC+ ile sunulan Limited Edition versiyonun sadece 300 adet üretilmesi planlanıyor. Sınırlı üretimi ile müşteriye özel hissettirmeyi hedefleyen güçlü versiyon ile kişiye eşsizliği ve mükemmelliği hatırlatmak için tasarlanmış Bee Goddess mücevherleri bir arada güçlü bir bütünlük sağlıyor. Petek küpe ve choker ile hayatın iksirini sunan Bee Goddess, limited edition CLS ile zenginliği ve coşkuyu bir arada tutuyor.

mercedes bee goddess

Şimdi de odağımızı gökyüzüne çeviriyoruz. Çok işlevli yeni deri direksiyon simidi ile Samanyolu'nun ışıltılı yıldızı Sirius yüzük güçlerini birleştiriyor. Hayal gücü ve yaratıcılık ile kendi içindeki tamlığa ve bütünlüğe ulaşmak için tasarlanmış, ruhun ışıltısı olan Sirius, MBUX (Mercedes-Benz kullanıcı Deneyimi) deneyimini elimizin altına alan direksiyon ile bir araya gelerek sürücüyü hayallerin ötesine götürüyor.

Güç kadar önemli bir şey daha var: Güvenlik... Gelişmiş teknolojisi ile daha güvenli bir sürüş deneyimi sunan yeni CLS, riskleri azaltmak ve aracın gücünün tadını çıkarmak için geliştirilmiş. Aktif Fren Yardımcısı ve  park etmeyi kolaylaştıran Otomatik Park Yardımcısı gibi işlevleriyle sürüş güvenliğini bir üst seviyeye çıkaran teknoloji şehirli kadının her daim yanında olduğu hissini veriyor. 

Sürüş deneyimi, lüks ve güçlü duyguların bir araya geldiği Mercedes ve Bee Goddess buluşması göz dolduran bir birliktelik sunuyor. Motoru ile hız ve güveni bir arada tutan yeni CLS, karşıtların arasındaki birliği anlatmak için tasarlanmış Mondrian küpe ile enerjilerini birleştiriyor. Bee Goddess mücevherleri ile denge ve uyum enerjisini canlı tutarken, CLS’nin göz dolduran lüksü, sunduğu hazzı ve güveni dengelemesinde bir araya geliyor.

Fotoğraf: Emre Güven
Video: Sinan Güven
Moda Editörü: Tuğçe Bahçıvangil
Proje Yönetmeni: Melis Akcan
Proje Uzmanı: İpek Elbeyli
Prodüktör: Belce Türker
Dijital Direktör: Bahar Ergel
Saç: Talat Kıvrak
Makyaj: Hazal Öçal
Model: Lena Cat, System Agency
Cast Direktörü: Dilek Yener, Flash Model Turkey
Moda Asistanı: Öykü Tanrıvermiş
Fotoğraf Asistanı: Baturalp Yılmaz
Video Asistanı: İlayda Aşık
Makyaj Asistanı: Şeyma Erikçi
Proje Asistanı: Bihter Neymen

ETİKETLER: MERCEDES , MERCEDES BENZ'İN YENİ CLS 2021 , BEE GODDESS