17 Mart 2011

Yves Saint Laurent Couture Fest

İstinye Park'ta 18-20 Mart arası sadece Vogue Türkiye okurlarına özel Yves Saint Laurent Couture Fest'e davetlisiniz. 18 Mart'ta açılış akşamı İstinye Park'ta saat 11:30'dan sabah 02:00'ye kadar devam edecek makyaj fesitvalinin tadını Yves Saint Laurent'in büyüleyici 2011 İlkbahar Koleksiyonu'nu, en son trendleri ve makyaj ipuçlarını Yves Saint Laurent Make-Up Artsitleri'nden öğrenin.

İsteğe bağlı olarak hem makyaj uygulaması yaptırabilir, hem de yaparken öğrenebilirsiniz.

Bu arada Vogue Türkiye editörlerinin Yves Saint Laurent için seçtikleri ürünlerle tanışabilir, bol ve rahat kıyafetler içinde şık olmak olarak tanımlanabilecek modadaki bohem yaklaşımı Yves Saint Laurent  2011 İlkbahar makyajının hafifliğiyle hissedebilirsiniz.

Yves Saint Laurent Make-Up artistleri tarafından uygulanacak özel sezon makyajı ve sayısız sürpriz hediyeler için 18 Mart Cuma akşamı Sephora Yves Saint Laurent Couture Studio'suna uğramayı unutmayın!

Yves Saint Laurent Make-Up artistlerinin yanı sıra Vogue Türkiye editörlerinden Didem Dayıcıoğlu da saat 18:00-19:00 saatleri arasında stil önerileriyle Sephora'da destek veriyor olacak.


İlgili Başlıklar