18 Eylül 2012

Ruhani güzellik

NARS’ın kurucusu François Nars tarafından tasarlanan Sonbahar 2012 koleksiyonunun ruhu kesinlikle sofistike, vurucu ve kırılgan. Buzlu parıltılarla birlikte geliştirilen modern renkler, çarpıcı ve ruhani bir etki oluşturuyor. Koleksiyonu “Sonbahar için renklerin ve dokuların beklenmedik bir karışımı” olarak betimleyen Nars’a göre koleksiyonun olmazsa olmaz parçası High Society üçlü far paleti. Paletteki lavanta tonları başta ilkbahar yaz tonu gibi dursa da orman yeşiliyle eşleştiğinde onu sıcak hava rengi olmaktan başka bir forma sokuyor. 

Çok amaçlı aydınlatıcı Undress Me, ışıltı arzulanan her yerde kullanılabilir ve çıplak vurgu efekti sağlar. Koleksiyondaki “More” kestane tonlu dev kalem rujlar herkese uygun. Uzun süre kalıcılık vaad eden  Autumn Leaves ruj, sıcak sonbahar yaprakları tadında. Outlaw allıksa tehlikeli ve çekici bir görünüm için adeta altın ışıltılarla beslenmiş.

Kampanya için seçilen 90’ların ikonik süpermodeli Kristen McMenamy’nin fotoğraftaki görünümünü yakalamak isteyenlere duyurulur, koleksiyon mağazalarda yerini aldı. 

İlgili Başlıklar