02 Eylül 2017

Rihanna'nın Güzellik Manifestosu: Fenty Beauty

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 rihanna-fenty-beauty-makeup

Fotoğraf: @badgalriri

Rihanna'nın Fenty Beauty ismini tescil ettirdikten sonra gelen bekleyiş artık sona erdi! Geçtiğimiz haftalarda kendi kozmetik markasının çıkış tarihini Instagramdan paylaşarak heyecanlı fısıltılara sebep olan güzel şarkıcı markasının ilk reklam filmiyle güzellik meraklılarının ağzına bir parmak bal çaldı. Şimdiye kadar paylaştığı bazı Instagram gönderilerinde Fenty Beauty'i etiketleyen Rihanna koleksiyonunun neler içereceğinin küçük ipuçlarını veriyordu.

@fentybeauty

Reklam filminde ıslak dudaklar, ışıldayan ciltler ve altın bakışlarla koleksiyonun ilk ürünleriyle boy gösteren modeller güçlü ve kendinden emin kadınları gözler önüne seriyor. Her ten renginden ve her kültürden kadın portreleriyle hazırlanan film büyük alkış alırken Rihanna'nın neden dünya çapında bir stil ikonu olduğunun da kanıtı. “Her zaman aynı olmak zorunda değilsiniz.” mottosuyla yola çıkan Fenty Beauty tüm kadınların bireysel güzelliğini kutluyor.

@badgalriri

Ufak bir tanıtım filmiyle de dört rengin isimlerini açıklayan Rihanna'nın 'Yatch Life', 'Trophy Wife', 'Chilli Mango' ve 'Confetti' etiketli ürünleri görünüşleri kadar isimleriyle de ikonik şarkıcının aykırı tavrını yakalayacağımızın sinyallerini veriyor. Sanıyoruz ki makyaj koleksiyonumuzda Rihanna'nın ürünlerine geniş bir yer ayırmamız gerekecek!

ETİKETLER: RİHANNA , FENTY BEAUTY , MAKYAJ