05 Ağustos 2019

Rihanna ve Fenty Beauty’den Yepyeni bir Fondöten

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rihanna-fenty-beauty-make-up-hydrating-foundation

Fotoğraf: @fentybeauty

50 tonluk fondöten yelpazesiyle kozmetik dünyasına bomba gibi düşen Rihanna, hız kesmeden yoluna devam ediyor. İlk çıktığı günden bu yana ürün ailesini genişletmeyi sürdüren başarılı yıldız, markanın ikinci fondöten formülüyle karşınızda.

rihanna-fenty-beauty-make-up-hydrating-foundation

Fotoğraf: @fentybeauty

Fenty Beauty Pro Filt’r Soft Matte Fondöten bildiğiniz gibi kadife mat bir bitişe sahipti ve bu fondöten ailesinin yanında Rihanna’nın bir de matlaştırıcı bazı bulunuyordu. Mat formüller kuru ciltler için rahatsız edici ve kullanması zor olabilir ya da siz daha doğal, nemli bitişli ürünlerden hoşlanıyor olabilirsiniz. Eğer bu problemler yüzünden Fenty Beauty’den bir cilt ürünü alamadıysanız, Rihanna’nın harika bir haberi var! Yeni fondöten ailesini tanıtan ünlü güzel, ilk formülüne göre daha ışıltılı bir bitişe ve nemlendirici özelliğe sahip Pro Filt’r Hydrating Foundation’ı tanıttı. Büyük kardeşi gibi, Hydrating Foundation da yine 50 tonluk bir renk kartelasına sahip. Üstelik eğer ilk formüldeki ton eşleşmenizi biliyorsanız bu üründe de yine aynı kodu kullanacaksınız, çünkü renk ailesi bir önceki fondötenle tamamen aynı.

rihanna-fenty-beauty-make-up-hydrating-foundation

Fotoğraf: @fentybeauty

Pro Filt’r Hydrating Foundation’ın yanında bir de yeni bir baz duyuruldu. Evet yanılmadınız, Pro Filt'r Hydrating Primer'da adından anlaşılacağı gibi fondötenle uyumlu olacak şekilde nemlendirici özelliğe sahip. Ne diyelim, Rihanna her şeyi düşünmüş! Yeni ürünler 15 ağustosta raflardaki yerini alacak. Biz de bu nem dostu yeni formülü makyaj koleksiyonumuza eklemek için sabırsızlanıyoruz!

ETİKETLER: RİHANNA , FENTY , PRO FİLT'R HYDRATİNG FOUNDATİON , NEMLENDİRİCİ FONDÖTEN