21 Mayıs 2015

Renkli Kirpiklere Bir Şans Ver

Tüm kış boyunca nude tonlarda makyajlar ön plandaydı, bahar ise yoğun ve parlak renkleri ile ön plana çıkıyor.Gözler ve dudaklar ise deniz mavisi, çim yeşili veya fuşya gibi yoğun ve canlı renklere bürünerek yeni sezonu karşılıyor. En iddialı renklenme ise, bakışlarda çarpıcı etkiler yaratmak için, kirpiklerde gerçekleşiyor.  Turkuaz, mor ve hatta altın sarısı tonları makyaj çantalarının olmazsa olmazına dönüşüyor, evet sizinkinin bile!
 

Fotoğraf: Getty Images Turkey (Lulu&Co - London)

Renkler podyumda!
New York’ta gerçekleşen Derek Lam İlkbahar / Yaz defilesi ve Londra’da gerçekleşen Lulu & Co defilesi de bizi doğruluyor. Bazıları için, renkli maskaralar, makyaj anlamında sezonun en önemli trendlerinden. Kesin olan bir şey ise festival sezonunun başlaması ile bu tarz estetik aşırılıklar için ideal bir zamanda olduğumuz.
 
Uygulamaya gelince
Eğer insanların hakkında konuşacağı bir makyaj hayal ediyorsanız, renkli maskaralara mutlaka şans vermelisiniz. Uygulamadan önce bir kiprik kıvırıcı ile kirpiklerinize güzel bir kıvrım kazandırın. Ardından sıra renk seçiminde! Parlak sarı, kahve ve ela gözler için harika bir seçim. Üstelik far veya eyeliner ile tamamlamaya da gerek yok. Pembe tonları ise hemen hemen her renk gözle harika bir uyum yakalıyor. Mavi ve mor renkler, gündüz vakti uygulama için ideal. Etkiler güneş ışığının kirpiklerine vurması ile ikiye katlanıyor. Özellikle yeşil gözlüler, mor maskara ile harikalar yaratabilirler.
 
L’Oréal Paris Miss Manga
 
 
Bu bir tanıtımdır

 

 

ETİKETLER: MAKYAJ , L'OREAL , DEREK LAM , LULU & CO , MAKYAJ TREND