01 Ekim 2010

Pembe kurdeleli ürünler

Estee LauderEstee Lauder'den meme kanseri bilinçlendirme kampanyası.
Meme kanserinde eken teşhisin önemine dikkat çekmek için 18 yıldır çalışan Estee Lauder Companies, bu seneki kampanyayı 'Paylaş. İlet. Önle.' sloganlarıyla başlattı.
Bu kapsamda, 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde Estee Lauder şirketleri sponsorluğunda Türkiye'ye gelecek ünlü caz vokalisti Sheila Jordan; Istanbul Jazz Center'da sahne alacak. Özel konukların katılacağı geceden elde edilecek gelir Türkiye Meme Vakfı'na bağışlanacak.

Ayrıca ekim ayı boyunca, tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de de Estee Lauder Companies standlarında ve yaklaşık 200 üyesi bulunan Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği'nin de desteği sayesinde pek çok eczanede pembe kurdele ve eğitici materyaller dağıtılarak insanlara erken teşhisin önemini hatırlatılacak.
Bu yıl Estee Lauder Companies markalarından Aramis, Tommy Hilfiger Toilets, Jo Malone markaları kampanyaya destek verirken, Estee Lauder, Darphin, Clinique, Crema De LAMER, DKNY ve Bobby Brown kampanya için seçilen özel ürünlerinin satışlarından elde edilen gelirin bir bölümünü Meva Vakfı'na bağışlayacaktır. Geçtiğimiz yıl Meva Vakfı'na yapılan bağış ile 500 kadına mamografi çektirme imkanı tanınmıştı. Bu yıl ise hedef çok daha büyük.


Kampanya kapsamındaki ürünler:

Estee Lauder Pleasures Bloom, pembe şakayık ve menekşelerin ışıldadığı, renkli yapraklar ve lezzetli meyvelerin olduğu bir tarlaya taşıyor. Enerji dolu kadınsı parfümün 50 ml fiyatı 155 TL.
Darphin Intral Soothing Cream, içeriğindeki Bisabolol, Orkide özü ve E vitamini ile cildi nemlendirip yatıştırırken, sentetik koruyucu, suni renk veya koku da içermeyen doğal formülü cildi hassasiyete karşı korur. Fiyat:123 TL
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion: Cildin nem ve yağ dengesini yeniden yapılandıran Clinique'in en iyi satan nemlendiricisi. Özel Meme Kanseri Bileziği ile sadece Clinique Beyoğlu Mağazasında. Fiyat: 114 TL, 125 ml.
Clinique Great Lips Great Cause Lip Gloss Set : Dudaklarınızı birbirinden canlı ürünlerle renklendirirken Meme Kanserinin önlenmesine de katkıda bulunun. Fiyat: 41 TL.
Özel BCAC kutusu icerisinde yüzün bütününe veya sadece gözlere anında ışıltı ve parlaklık kazandırmak isteyen herkesin kullanabileceği Bobbi Brown Shimmerbrick. Fiyat: 107 TL.
Creme de La mer: Creme de La Mer ile cilt kısa bir süre içinde daha yumuşak, daha sıkı ve gözle görünür şekilde pürüzsüz bir hal alır, Ciddi kuruluk ve hassasiyet problemleri dahi iyileşme gösterir. Fiyat: 530 TL, 60 ml.  

DKNY Fresh Blossom: Feminen parfüm, lezzetli meyve ve narin çiçeklerin karışımından oluşuyor. 50 ml fiyat: 145 TL.

İlgili Başlıklar