01 Aralık 2014

Lips & Boys

YAZI: GÖZDE ATAKOĞLU

Tom Ford, 2014’ün bitmesine az bir zaman kala yarattığı yeni ruj koleksiyonu LİPS & BOYS ile yine ve yeniden çok konuşulacağa benziyor. 
 
Koleksiyon adını, Ford’un hayatında iz bırakan, hayranı olduğu erkeklerden alıyor. Bu isimler arasında uzun yıllardır beraber olduğu ve hatta evlendiği Richard Buckley de var, yakın arkadaşı olarak bilinen aktör Colin Firth de..
 
Erkek isimleriyle adlandırılmış 50 birbirinden güzel renkte rujun kampanya fotoğrafları da en az koleksiyonun çıkış noktası kadar ilgi çekici. Yine cinselliğin ve erotizmin ön planda olduğu kareler görüyoruz.
 
Yılbaşı ve partiler döneminden dolayı kadınların clutch’larına girecek mini boyutlarda yaratılmış rujlar, kremsi dokuları ve bej’den mor’a kadar uzanan geniş renk yelpazesiyle daha elimize almadan kalbimizi fethetti. Ne diyelim Tom bu işi iyi biliyor.
 
Lips and Boys, bugünden itibaren Türkiye'de de satılmaya başladı. Harvey Nichols'da bulabileceğiniz mini rujlardan güzellik editörü Valerie Dayan'ın favorisi ise gece gündüz kullanılabilecek olan Guillermo. Fiyatı 90 TL.  
 

ETİKETLER: TOM FORD , COLİN FİRTH , LİPS & BOYS , RİCHARD BUCKLEY