06 Ağustos 2018

Lancôme ve Proenza Schouler'in Renkli İş Birliği: Chroma Collection

YAZI: EKİN KURBETÇİ

lancome-proenza-schouler-make-up-collection-beauty

Fotoğraf: Proenza Schouler for Lancôme

Lancôme ve Proenza Schouler lüks modayla lüks güzelliği bir araya getiren bir koleksiyona imza atıyor. Proenza Schouler’in güçlü ve feminen vizyonu sınırlı sayıda üretilecek Chroma Collection isimli bir makyaj koleksiyonuyla güzellik rutininizin bir parçası olmaya hazırlanıyor. Bu koleksiyon Proenza Schouler’in parfümü Arizona’dan sonra ilk kozmetik atılımı olacak. 'Lancôme güzellik ürünlerinde lüksün karşılığı. Böyle ikonik ve köklü bir markayla iş birliği yaptığımız için çok heyecanlıyız.' diye açıklayan Proenza Schouler’in kurucuları ve tasarımcıları Jack McCollough ve Lazaro Hernandez ortaya çıkan koleksiyondan oldukça mutlu.

lancome-proenza-schouler-make-up-collection-beautyFotoğraf: Proenza Schouler for Lancôme 

Enerjik pembe, güçlü turuncu, korkusuz siyah ve derin mavi ambalajlarıyla dikkat çeken ürünler makyaj çantanızın yeni favorisi olmaya aday. Koleksiyonun özgür, kendinden emin ve cesur kadınlardan ilham aldığını belirten Proenza Schouler'in kurucu ikilisi, kullandıkları renklerle de bu bakış açılarını destekliyor. Dudaklarda pembe, turuncu ve kırmızı gibi dikkat çeken tonlar tercih edilirken bakışlara ise derin mücevher tonlarıyla derinlik katacak far seçenekleri mevcut. Cushion fondöten ve nude tonlu ojeler de içeren koleksiyon modern kadınların olmazsa olmazlarını bir araya toplamış.

lancome-proenza-schouler-make-up-collection-beauty

Fotoğraf: Proenza Schouler for Lancôme

Fransa ve Amerika’nın iki ünlü ve güçlü markası Lancôme ve Proenza Schouler’in el ele vermesiyle ortaya çıkan bu kapsül koleksiyon makyajda sınır tanımayanların yeni favorisi olacak. Sonbaharda raflarda yerini alacak olan bu heyecan verici ürün yelpazesine göz atmak için sabırsızlanıyoruz!

ETİKETLER: LANCÔME , PROENZA SCHOULER , MAKYAJ KOLEKSİYONU , GÜZELLİK