19 Nisan 2017

Kylie Jenner Yeni İşbirliğini Açıkladı: KKW X KYLIE

YAZI: EKİN KURBETÇİ

Kylie Jenner Lip Kit

Fotoğraf: @kyliecosmetics

Makyaj tarzı ve değişen görünüşüyle kendinden sıkça bahsettiren Kylie Jenner güzellik dünyasına hızlı bir giriş yapmıştı. Satışa çıktıktan dakikalar sonra stokları tükenen likit mat rujlarla markasının ilk adımlarını atan Kylie, güzellik imparatorluğunu her fırsatta yeni koleksiyonlarla genişletti. İnternet satışını Amerika ve Avrupa’da açtığı pop-up mağazalarla destekleyen Jenner’ın ürünleri kullandığı imza niteliğindeki renklerle trendsetter haline gelirken, genç CEO ilk işbirliğini ablası Khloe Kardashian için hazırladığı “The Koko Collection” ile yapmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yeni bir işbirliğinin sinyallerini veren Kylie sonunda paylaştığı bir video ile gizli ismin Kim Kardashian olduğunu açıklayarak merakları giderdi. Yeni tanıtım filmleri için kamera karşısına geçen ikilinin nude makyajları yaklaşan koleksiyon hakkında ufak bir ipucucu niteliğindeydi.

Kim Kardashian West’in yaşadığı tatsız Paris deneyiminden sonra küçük kız kardeşi Kylie desteğiyle tekrar spot ışıklarının altına döneceği bu kreatif işbirliğini biz de sabırsızlıkla bekliyoruz.

ETİKETLER: KYLİE JENNER , KİM KARDASHİAN , MAKYAJ