28 Ocak 2018

Kusursuz ve Konforlu: Bobbi Brown Long-Wear Weightless Skin Fondöten

YAZI: EKİN KURBETÇİ

bobbi-brown-long-wear-wightless-skin-foundation-beauty-make-up-skin

Yoğun pigmentli ve kalıcı özellikli fondötenler ciltte kolaylıkla ağır ve yapay bir görünüme yol açabiliyor. Ancak Bobbi Brown Long Wear Weightless Skin Fondöten bu önyargıyı tarihe karıştırmaya kararlı.

Tam kapatıcı formülüne rağmen ciltte ağırlık yapmadan konforlu bir güzellik deneyimi yaşatan bu fondöten, mat ve ipeksi bir bitişe sahip. Kızarıklık, renk eşitsizliği ve gözenek görünümünü uygulandığı anda filtreleyerek kusursuz bir makyajın kapılarını açan bu ürünün oldukça kalıcı olduğunu da belirtelim.

bobbi-brown-long-wear-wightless-skin-foundation-beauty-make-up-skin

Yüksek sıcaklık ve nem altında test edilen yenilenen formülüyle Long Wear Weightless Skin Foundation 16 saat boyunca kusursuz bir cilt görünümü vadediyor. İçeriğindeki aktif yağ kontrolü sağlayan maddelerle de gün içinde ortaya çıkan parlama sorununa çözüm buluyor.

Cilt tonuna uygun rengi bulamamaktan şikayetçi olanlar bu fondötende oldukça şanslılar. Ürün, akıllı renk pigmentleri içeren tam 30 tonluk geniş bir yelpazeyeyle karşımızda. Bobbi Brown Long Wear Weightless Skin Fondöten'in fitalat, sülfat ve gluten içermeyen vegan dostu bir formüle sahip olduğunu da belirtelim. Kusursuz bir cilt makyajının tüm gerekliliklerini yerine getiren bu yeni fondöten kısa süre içinde favoriler listemizin üst sıralarına yerleşiyor.

Ürünü satın almak için bobbibrown.com.tr'yi ziyaret edin.

ETİKETLER: BOBBİ BROWN , LONG WEAR WEİGHTLESS SKİN FOUNDATİON , FONDÖTEN , CİLT MAKYAJI