13 Şubat 2019

Kendall Jenner'dan Turuncuya Evet!

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kendall-jenner-jen-atkin-hair-make-up-color-beauty-neon orange

Fotoğraf: @jenatkinhair

Kendall Jenner'ın nude makyajına ve klasik dumanlı bakışlarına ne kadar sadık olduğunu biliyoruz. Ancak yeni nesil süpermodel tüm bu klasik görünümlerin yanında güzelliğinde daha deneysel anlar denemeyi de seviyor.

kendall-jenner-jen-atkin-hair-make-up-color-beauty-neon orange

Fotoğraf: @kendalljenner

Göz makyajındaki çizgisel formlar ve çimen yeşili dokunuşların ardından neon yeşil eyeliner deneyen Kendall Jenner, kardeshi Kylie ile renkli eyeliner'ın öncülerinden olmuştu. Neon yeşilin çarpıcı havısını henüzüzerimizden atlatabilirken Kenny, yeni bir pop renkle karşımıza çıktı. Kendall'ın son makyaj deneyinin başrolünde neon turuncu var. Bu enerjik renkle dumanlı bir makyaj deneyen Kendall, alışılmışın dışındaki tercihiyle güzellik oyunun kurallarını kendisi koymuş. Yıldızın geri kalan makyajı ise turuncuyu destekleyip onunla yarışmayacak şekilde oldukça bronz ve sade.

Güzellikte renkli manifesto sezonun olmazsa olmazlarından. Bu trendin sınırlarını zorlayanların başında gelen Kendall Jenner denemek isteyip çekindiğiniz renkleri makyaj koleksiyonunuza eklemenize cesaret veriyor!

Güzellik Alarmı: Saç ve Makyajda Renkli Manifesto

ETİKETLER: KENDALL JENNER , RENKLİ MAKYAJ , TURUNCU FAR , DUMANLI GÖZ MAKYAJI