14 Eylül 2018

Hailey Baldwin & Rosie Huntington-Whiteley BareMinerals'la El Ele

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 bare-minerals-hailey-baldwin-beauty-make-up-clean-cruelty-free

Fotoğraf: @haileybaldwin

BareMinerals temiz içerikli ürünleriyle kozmetik dünyasında yer edinen markalardan. Çıkış kampanyalarında bile ‘Makyajınızı silmeden uyuyabilirsiniz.’ diyen marka, cilt ürünlerinde yükselişe geçen zararsız formül trendinin ardından marka değerlerine dikkat çekmeye karar verdi. ‘Power of Good' ve ‘Clean Beauty’ mottolarıyla yola çıkan BareMinerals, günümüzün popüler güzellik ikonları Rosie Huntington-Whiteley ve Hailey Baldwin’le anlaştı.

bare-minerals-hailey-baldwin-beauty-make-up-clean-cruelty-free

Fotoğraf: @rosiehw

Sosyal medyanın gücünü arkasına almaya hazırlanan BareMinerals duru güzellikleri ve sadık fanlarıyla dikkat çeken bu ikiliyi yeni marka elçileri olarak açıkladı. Hailey Baldwin bu güç birliği için ‘BareMinerals elçisi olmak bana tam anlamıyla uyuyor çünkü markanın savunduğu değerler benim yaşam tarzımla özdeşleşiyor. Temiz, zarif ve cruelty-free. Temiz güzellik benim için çok önemli, ve BareMinerals’ın bu değerleri koruyarak yine de ortaya cilt için harika ürünler çıkarması inanılmaz.’ diye açıkladı. Rosie Huntington-Whiteley ise ‘Güzelliği pozitif bir şekilde kutlayan markalara hayranım. Çalışan bir anne olarak güvenilir ve cildime iyi gelen ürünlere ihtiyacım var, BareMinerals bunu tam anlamıyla karşılıyor.’ diyerek markaya olan güvenini belirtti.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

bareMinerals (@bareminerals)'in paylaştığı bir gönderi ()

Temmuz ayında başlayan Power of Good kampanyasının ilk yüzü ise Black Panther filminin sevilen oyuncusu Letitia Wright’dı. Temiz güzellik hem cildinize hem de iç dünyanıza huzur vermenin en etkili yollardan biri. Etkili güzellik ürünleri ve öne çıkardığı marka kimliği, değerleriyle BareMinerals’ı heyecanla takip ediyoruz.

Makyaj Kitinizde Olması Gereken 10 Vegan ve Cruelty-Free Ürün

ETİKETLER: BAREMİNERALS , HAİLEY BALDWİN , ROSİE HUNTİNGTON WHİTELEY , HAYVAN DOSTU